Wpis z mikrobloga

@matejss: Ja pewnie odpale EU4 i przegram całą noc.

Zsynchronizujemy zegarki i równo o północy zaspamimy mirko anime z tagami niekoniecznie właściwymi


@scovil: To byłby już szczyt przegrywu.

  • Odpowiedz
@scovil: Już mam 2500 miejsce w rankingu, za spędzenie sylwestrowej nocy na mirko jest wtedy bordo z miejsca. Boję się. ( ͡° ʖ̯ ͡°) To już człowieka jakoś obliguje do życia w przegrywie.
Także wolę już spędzić sylwestra na steamie. xD
  • Odpowiedz
@matejss: albo picie w sebowo normickim towarzystwie, albo nerd party bez alkoholu i innych używek, ewentualnie jednoosobowa zabawa przy konsoli u mnie. Chyba wybiore to trzecie...
  • Odpowiedz
@matejss: Nigdy nie grałem w poprzednie tytuły Paradoxu z tego gatunku. Zaczynałem od EU4. Póki co też nie jestem specem, mam tylko 54h.
  • Odpowiedz
@matejss: #!$%@?łem się sto lat żeby to ściągnąć, musisz mnie zrozumieć
@Jimp: SEITOKAI, oglądaj seitokai yakuindomo jedyne anime któremu jebłem subiektywne 11/10 i obejrzałem w całości z 15 razy ani razu nie przewijając ani OP ani ED i za każdym razem wypluwając płuca ze śmiechu aż się na mnie rodzina patrzyła jak na psychopatę, POLECAM W CH*J.
  • Odpowiedz
@matejss: Za to jestem człowiekiem Civki. W Civ5 mam 400h. W poprzednie części pewnie bym miał podobnie, gdybym grał w nie na steamie.
  • Odpowiedz
@scovil: Jest całkiem spoko. Chociaż niektóre erotyczne żarty są bardzo mocno na siłę. Anime bardzo przyjemne, dobrze się ogląda.
  • Odpowiedz