Wpis z mikrobloga

idę na sylwester na domówkę, każdy bierze coś do żarcia. pewnie będzie z 10 gyrosów i 30 kanapek, dlatego chciałem zabrać coś innego, ale nie mam pomysłu. pomożecie? raczej coś takiego, żeby tam zabrać i wystawić gotowe na stół, a nie jeszcze gotować przez godzinę, bo na to nie będzie ani czasu, ani miejsca ani chęci ;d
#gotujzwykopem #sylwester #jedzzwykopem
  • 33
  • Odpowiedz
@michaszko: roladki z tortilli (smarujesz keczupem na to ser i szynka i ciasno zwijasz, robisz tak 4 a na pozostałe blendujesz szpinak, serek kremowy i suszone pomidory, smarujesz, zwijasz, do lodówki na dwie godziny a potem kroisz w plastry o grubości 1-1,5cm), nuggetsy z kurczaka w płatkach kuku plus sos czosnkowy (spoko na zimno), śliwki w boczku, sałatka o masakrycznej nazwie - meksykański król imprezy, hummus plus warzywa w słupki
  • Odpowiedz
@michaszko: Skoro każdy przynosi coś od siebie, to wystarczy, że zrobisz jedną miskę, przecież nie będą jedli tylko przyniesionego przez Ciebie jedzenia :P Ale nie naciskam, tak mi przyszło do głowy bo akurat mam na tatar ochotę dziś ʕʔ
  • Odpowiedz
każdy bierze coś do żarcia


@michaszko: nie no ale jeżeli 20 osób przynosi jedzenie, to przecież nie będzie tak, że każdy przyniesie ilość którą naje się 20 osób tylko tą jedną potrawą, tylko ze względu na ilość potraw to się rozkłada i porcje przynoszone są powiedzmy wielkości takich na 3-4 osoby żeby każdy spróbował i jeszcze coś zostało.
Dobra już nie wdaję się w dalszą dyskusję na ten temat, bo
  • Odpowiedz