Wpis z mikrobloga

Grudzień - niegdyś najlepszy okres dla sympatyków czerwonych diabłów teraz miesiąc pełny upokorzeń. W tym miesiącu rozegralismy 6 spotkań. 2 zremisowalismy, resztę rozegralismy, dzięki czemu zdobylismy zaledwie 2 punkty z 15 możliwych w lidze Wynik moim zdaniem ten jest iście koszmarny i nawet w najgorszych snach bym się nie spodziewał, że tak będzie wyglądał okres świąteczny naszego ukochanego klubu.

Wracajac do tematu - slabe mecza nie są żadnym przypadkiem, już od meczu inauguracyjnego gramy to, co gramy. Wyjątki gdzie zagralismy dobrze można policzyć dosłownie na palcach jednej ręki. Mam na myśli oczywiście mecz z Liverpoolem, Evertonem oraz po xczęści Southampton i dwie bramki Martiala z tym, że wówczas obrona zagrała koszmarnie, ale jakoś 3 punkty udało się uratować Meczu z Sunderlandem nie licze, ponieważ ten klub już dawno powinien spaść z ligi i oklep 3:0 powinien być formalnością dla klubu pokroju MU. Z ligi mistrzów odpadlismy na własne życzenie, zremisowalismy u siebie bezbramkowo z jakimś PSV, uzyskalismy na tym klubie zaledwie 1 punkt z 6 możliwych, co uwazam za kpine. Wolfsburg z kolei klepal naszych kopaczy jak Barcelona i mit o naszej przefantastycznej, super, genialnej defensywie upadl. Czego my w sumie jednak oczekujemy? Na obronie gra dopiero wchodzący na najwyższy szczebel Smalling wraz z parodią piłkarza - Blindem, który sam nie wiem co w tym klubie robi. Ale już na pewno nie mam zielonego pojecia, co on robi na środkowej obronie. Czy 250mln funtów nie starczyło by kupić jakiegoś innego obrońcę prócz kolejnej porażki na tej pozycji Rojo (który z kolei w reprezentacji jest nominalnym LO)

Fakt, że nie wyszlismy z tak latwej grupy, gdzie nie ważne jest kogo dostanie PSV czy Wolfsburg - i tak odpadna to jawna i kpinia i moim zdaniem juz wtedy zarząd powiniem podziękować holendrowi za współpracę. Jak się okazuje mecz z Wilkami był zwiastunem tego, co widzimy teraz. Pod rząd przegralismy z dwoma beniaminkami w tym jednym na Old Trafford i to dość dotkliwie, bo 2 do 0. Następnie przegralismy na wyjeździe znowu 2:0, po raz kolejny bez bramek dla naszych. Tulipan, parodia trenera zasmucony, niby pogodzony z losem bardzo smutny twierdzi, że nie muszą go wywalic, ponieważ sam moze to uczynić. Co się stało 2 dni później? Wszyscy dobrze wiemy. Zremisowalismy ZNOWU BEZ BRAMKOWO z Chelsea najgorzej grająca od ponad 20 lat Van Gaal zadowolony, posada uratowana. Seria bez wygranych dalej trwa i dziś wynosi już 8 Van Gaal uśmiechnięty od ucha do ucha nigdzie sie nie wybiera, a 2 dni temu był wrakiem człowieka. O wynalazkach jak Lingard nawet nie będę się wypowiadał.

Żeby bylo jasne - dla mnie managerem może być choćby i woźny, jeśli by przynosiło to rezultaty byłoby wszystko okej. Filozofia naszego obecnego trenera rezultatów nie przynosi żadnych, dla tego potrzebne są zmiany. Z całą sstanowczościa napisze po raz enty - Van Gaal OUT OUT OUT, NIE CHCIELI GO W AJAXIE, WYWALILI Z BARCELONY,
WYKOPALI, Z MONACHIUM, POGONIMY Z MANCHESTERU. VAN GAAL ODDAJ NASZE PUNKTY

#united #manchesterunited
  • 9
  • Odpowiedz