Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebuje pomocy Waszej. Nigdy nie byłem w Poznaniu i planuję się wybrać na weekend. Byłbym w sobotę nad ranem i w niedziele wieczorem wracałem do Warszawy i potem do siebie. Co polecacie zobaczyć, gdzie napić się piwka, gdzie dobrze zjeść i jakiś w dobrej lokalizacji nocleg, nie mam za dużych wymogów no i tak będę spał tam napruty ;) #poznan
  • 7
  • Odpowiedz
@yaszuRa: most rocha, jeszcze czuć adrenaline po przejazdach rutkowskiego. a powaznie, sprawdz link pod tagiem. ja ze swojej strony polecam bezwzglednie farę, zawsze robi wrazenie. obok jest wspaniala kawiarenka sztukafeteria - z zawsze usmiechnieta pania Marta ;) mozesz tez skorzystac z okazji i napic sie najlepszej kawy u mistrzyni baristow polski w brismanie. w nowym zoo od niedawna mozna zobaczyc czerwone pandy, ale generalnie wycieczka do zoo zabiera duzo czasu. Proponuje
  • Odpowiedz
@yaszuRa: Hej,

Ja chętnie podpowiem, jeśli chodzi o jedzenie. Na co dzień prowadzę bloga Wygrywam z Anoreksją, na którym opisuję smaczne miejscówki, właśnie głównie w Poznaniu. :)

Dzisiaj akurat opublikowałem listę 25 najlepszych knajp w Poznaniu w 2015 roku: http://wygrywamzanoreksja.pl/porownania/nagrody-im-zlotego-przewodu-pokarmowego-za-rok-2015/ Knajpy z podium to absolutne pewniaki. Zarazem też małe lokale, więc warto rezerwować wcześniej stolik lub zwyczajnie przedzwonić, czy znajdzie się miejsce. Nie są to jednak restauracje "ą, ę", takie normalne
  • Odpowiedz