Wpis z mikrobloga

Wiara tutaj nie gra roli, chodzi o szacunek. Jak nie potraficie szanować takiej osoby jak Jana Pawła to chociaz oszczędźcie sobie naśmiewanie się z niego.
Ok widze po profilowkach ze banda przyjebów tu jest ale to ze w prawdziwym zyciu wam inni #!$%@? nie znaczy ze wy musicie robic to samo w necie

#wykopobrazapapieza #oswiadczenie
  • 40
  • Odpowiedz
@1982andrzej: @weirdo: myślę, że wiara i szacunek to bardzo ściśle powiązane ze sb rzeczy. Czy człowiek, który nie wyznaje, zasad, w nic nie wierzy. Czy taki człowiek może miec szacunek do innych? Zaś wiara to myślę ze swoistego rodzaju siła, do szanowania innych. Tych zagubionych. Bo jak łatwo jest ocenić, skrytykować, wywyższyć się nad innymi. My wierzymy w najleprzego mistrza, którym jest Bóg. On nigdy nikogo nie osadził. miał szacune
  • Odpowiedz
@CebulowaKochanka: większość obraża papieża bo ma świadomość, że łączy się to z "poklaskiem" oraz atencja. To takie grono podludzi, którzy za plusa oraz za uczucie, że jest się tym 'fajnym' zrobią wiele, bez namysłu.

Patrz na to z drugiej strony, bardzo łatwo wychwycić takich pseudosmirszkow i dodać na czarną :)
  • Odpowiedz
@CebulowaKochanka: No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki
  • Odpowiedz
ja myślę, że to szkalowanie to taka reakcja obronna na wszechobecny "kremówkowy" kult papieża i traktowania go jako osoby, na której temat nie można powiedzieć nic negatywnego.
  • Odpowiedz
@CebulowaKochanka:
Ale fakty są takie, że papież polak nie zasługuje na szacunek. Ciężko znaleźć właściwe argumenty? Czy może po prostu prawda w oczy kole? Bo nazywanie follower'ów tagu #wykopobrazapapieza 'bandą przyjebów' właśnie tak wygląda.
Za pomtyfikatu JP2 prawie nigdy pedofile w kościele nie byli pociągani do odpowiedzialności, a wszystkie przypadki były tuszowane przez Watykan.

I proszę, nie przypisuj prawa do moralności i etyczności jedynie katolikom. Oczywiście kościół chciałby monopol na dobro,
  • Odpowiedz