Wpis z mikrobloga

@Belfagor: 2GB RAMu robią różnicę w użytkowaniu. Na pierwszy rzut oka tego nie widać.

@GoldBlackUP88:

S4 albo HTC One - bo mają najlepsze wyświetlacze. Xperia Z ma kiepskie kąty widzenia, a iPhone to maleństwo. Każdy z tych telefonów jest bardzo szybki, różnice będą minimalne.

Ja osobiście wziąłbym S4.
  • Odpowiedz
@GoldBlackUP88: Oczywiście jeszcze musisz pomacać ten telefon - Samsung mocno zapłacił za promocję, więc w każdym salonie masz telefon na wystawie.

HTC One ma nad S4 przewagę w wykonaniu, ale nie wiadomo kiedy dokładnie będzie dostępny w sprzedaży w Polsce i ma dziwny układ przycisków pod ekranem.
  • Odpowiedz
@GoldBlackUP88: Zimno u Ciebie jest więc iPhona sobie odpuść to cholerstwo w instrukcji ma napisane, że nie może być włączone w temperaturze poniżej zera, a w testach czujniki zawilgocenia zmieniają kolor nie tylko na skutek zawilgocenia, ale także dużej zmiany temperatur. Czytaj jak pochodzisz sobie z tym telefonem po mrozie i wejdziesz do domu to może coś się wskaźnikowi #!$%@?ć i wskaże, że został zalany i z gwarancji nici.

Jak będziesz
  • Odpowiedz
@GeraltRedhammer: Miałem tak z iPhone 4. Wchodziłem z nim kilka razy do chłodni gdzie było -32 i powiem Ci że po pół godzinie strasznie zwolnił. Co prawda działa dalej, ale jako że gwarancja się skończyła to go rozkręciłem. I "wskaźnik" był zabarwiony.
  • Odpowiedz
@GoldBlackUP88: Iphone ssie każdy jak mozna z tego kożystać to ja nie serio nie ze nie lubie appla dziwny to telefon i tyle HTC ONE największa wada to aparat 4MPX (LOL) Wgl żaden tel z rozdzielczościa jak TV Ci nie potrzebny bo nie zauważysz tego na 5calach Te xperie są takie że umierają same po tygodni tak słyszałem ( nie wszystkie ale cóż tak się dzieje) A samsung to samsung #!$%@?
  • Odpowiedz