Wpis z mikrobloga

Mireczk i Mirabelki chciałem wam życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że spędzicie je w radosnej miłej, radosnej i rodzinnej atmosferze. Przy okazji życzę wam również wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącego roku 2016, aby był lepszy od 2015 i gorszy od 2016 roku ;)

PS Jeśli ktoś lubi kartki świąteczne to mogę mu wysłać taką jak na załączonym obrazku (nasz projekt #roadtripbus ).

Niestety, że jestem biednym studentem to kartki wysyłam bez znaczka z jakimś dziwnym kodem w stylu 2FABE ablo STS, ale z tego co wiem większość takich kartek dochodzi :)

#swieta #bozenarodzenie #wesolychswiat
Pobierz MG78 - Mireczk i Mirabelki chciałem wam życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Mam ...
źródło: comment_sfgss5m3M48ZT9rjK9BTtaaUSWDdfvI7.jpg
  • 3
@MG78:

Kod 2FABE jest owiany mgiełką tajem­ni­czo­ści. Jest tak magiczny, że bar­dzo chcia­łoby się w niego wie­rzyć. Nie­stety, muszę roz­wiać wszel­kie nadzieje i napi­sać wprost: kod 2FABE nie ist­nieje.



Pocz­tówki kra­jowe docho­dzą do adre­sata, jed­nak obok stem­pla zostaje nabity, wspo­mniany wcze­śniej sym­bol “T 1,60″. Ozna­cza on, że adre­sat powi­nien uiścić opłatę za zna­czek, w wyso­ko­ści 1,60 zł. Listo­no­sze jed­nak, w więk­szo­ści przy­pad­ków jej nie pobie­rają, praw­do­po­dob­nie z powodu prze­ocze­nia, gdyż nie