Wpis z mikrobloga

@madzikssss: @davincicode @i_pan_pawel @jukees @katyperry92 Też Wam wszystkim życzę zdrowych, radosnych i pogodnych świąt. Spełnienia wszelkich marzeń. Dodatkowo wspomnę o szczęśliwym zakończeniu tej całej sprawy. Miejmy nadzieję, że Ewa odnajdzie się cała i zdrowa. Dzisiaj w ten wyjątkowy dzień będę pamiętać o Was wszystkich, o Ewie (która gdziekolwiek jest wie, że są ludzie, którzy o niej myślą i jej szukają jak my), o jej rodzinie i o rodzinie Adama.

Tak w
@tesoro: dot ps. oczywiście, to nie gułag. Wigilie w aresztach odbywają się zwykle 23 grudnia. Wtedy są dodatkowe dyżury wychowawców i terapeutów oraz kapelanów więziennych, bo bez względu np na wiarę jest to trudny czas dla osadzonych. W aresztach jest jedynie o tyle trudno, że prokurator może odmówić widzenia z rodziną, z uwagi na toczące się śledztwo.

Warto o tym pomyśleć, bo widać jak czasem łatwo i niespodziewanie można przejść granicę,
@tesoro: Myślę, że barszczyki to już tradycja, często w więzieniach/ celach bywa też smażona rybka. Oprócz tego pewnie dostanie paczkę od rodziny.
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1067302,swieta-w-wiezieniu-dla-nich-nigdzie-nie-bedzie-lepiej-niz-za-kratkami,id,t.html
Wszystkiego Najlepszego, spędzenia świąt w gronie rodzinnym przy stole nie przed komputerem...no chyba, że z internetem w telefonie komórkowym pod stołem :) i pogodzenia się pomarańczowych z zielonkami, wykopu z grupą z fejsa (przynajmniej na te kilka dni;)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
t.....e - @tesoro: Myślę, że barszczyki to już tradycja, często w więzieniach/ celach...

źródło: comment_a23y6YuRAQ2m3ghlYNaPOB8lCotpw00j.jpg

Pobierz
Przede wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Mirki i Mirabelki!
Rodzinie Ewy T. życzę żeby ta sprawa się jak najszybciej rozwiązała. Żeby Ewa wróciła do domu i jeśli nie w te Święta to w następne była z Wami przy wigilijnym stole. I owszem - liczę na to, że ona wciąż żyje (małe szanse ale są), bo nie znaleziono ciała a cała historia z Wartą jest "delikatnie naciągana".