Wpis z mikrobloga

z ostatniej chwili z profilu rutka:

est, jest, jest !!!
Wiecie dlaczego tak się cieszę...?
Dzisiaj o 11.00 odbyła się sprawa odwoławcza w sprawie aresztu Radka - Radek jest wolny !!!
Sąd nie uwierzył Karolinie K., która skłamała i mogła skłamać ponownie, tym bardziej, że wiedziałem, że jest to absolutne kłamstwo ponieważ Radek dnia kiedy miała zacząć się cała historia był na terenie Niemiec oraz Holandii co przemawia za tym, że został wrobiony. Głównym celem z całą pewnością miałem być ja... ale życzę policjantowi, który prowadzi tą sprawę, żeby jak najszybciej ją wyjaśnił - kto za tym stoi. Ja też będę starał się pomóc rozwiązać do końca tę sprawę.
Ciekawe czy dzisiaj z taką zagorzałością jak o areszcie będą informować media o zwolnieniu Radka...
Jadę osobiście do Poznania spotkać się z Radkiem.
Szczegółowe informację będę przekazywał na bieżąco.
Pozdrawiam Was serdecznie
#ewatylman
  • 14
Są jakiekolwiek informacje na temat KarolinyK? Jakieś zdjęcia z eksperymentu procesowego z jej udziałem?

Fragment z GW:
"We wtorek poznański sąd zdecydował, że Radosław B. wyjdzie na wolność. Sędzia Leszek Matuszewski mówił, że wyjaśnienia Karoliny K., która sama jest podejrzana o składanie fałszywych zeznań, budzą wątpliwości. A to jedyny dowód obciążający Radosława B. - Oczywiście relacja jednej osoby może stanowić wystarczający dowód, ale musi być to relacja wiarygodna - mówił sędzia Matuszewski.