Wpis z mikrobloga

@HulajDuszaToLipa: idź rób, masz dobre 5 min. a przede wszystkim umiesz to robić. jesteś 1 osobą której kibicuje jeśli chodzi o fotografię. swoje wypstrykałem na 1/10 sprzęcie który masz, no ale takie czasy były ;)
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Pewnie :) tylko podpisz proszę moim FB. Wyświetli się po wpisaniu @jandanek.com w opis zdj : )

@linuxmint: Dzięki, miło mi :) Dzisiaj pewnie też podejdę gdzieś z dala od Tatr, bo jeszcze nie czuję się na siłach iść w górę. A tak poza tym liczę na to że może w najbliższym czasie w końcu spadnie trochę śniegu, bo póki co to wygląda bardziej na
  • Odpowiedz
@HulajDuszaToLipa: kurde, zajebiste te zdjęcia robisz. Weź mi doradź jakiś budżetowy obiektyw (bo nie stać mnie na razie na 24-70 2.8 ani nawet 4.0) pod Canona, raczej tele, niekoniecznie ze stałym światłem. Boję się, że jestem skazany na sigmę 70-300 macro albo tamrona podobnego jakiegoś, a czytałem, że nie są zbyt dobre :(
  • Odpowiedz
@HulajDuszaToLipa: kuurde, walnać tutaj stałką 1.4@2.0, zyskałoby się 2EV i można by zejść z ISO do 1600 albo 3200 (jeśli mocno rozjaśniałeś to zdjęcie, jak nie to 1600 by styknęło) i byłaby malina ()
Mam 24/1.4 i robi robotę w nocnych głównie światłem, bo ISO w 6D szału nie robi. 3200 jeszcze całkiem użyteczne, ale przeskok na 6400 to już tak średnio.
Polecam
  • Odpowiedz