Wpis z mikrobloga

@joookub: doczytałem się że podobno nie da się tak prosto przejść gry od nowa, teraz np. próbuję i nie da się zmienić imienia, a Flowey na początku mówi mi z kim powinienem się zakumplować (bo poprzednio go ocaliłem), i rzekomo po ukończeniu Genocide Run nie da się już nigdy uzyskać Pacifist Ending, prawda to? :D Bo kusi mnie żeby zrobić Genocide a dopiero potem Pacifist.
@xerxes931:

doczytałem się że podobno nie da się tak prosto przejść gry od nowa, teraz np. próbuję i nie da się zmienić imienia

Po Pacifiście dostaniesz opcję True Reset, która zeruje prawie wszystko ;)

i rzekomo po ukończeniu Genocide Run nie da się już nigdy uzyskać Pacifist Ending, prawda to?

@Aosa: miałem na myśli że kupiłem Undertale, po przejściu raz na neutralu :D Annoying Doga zrobiłem sam, z użyciem "hama beads", super frajda, polecam :D
@joookub: to zrobię tak jak kolega wyżej mówi, teraz pacifist, potem genocide i znów pacifist :)
@Aosa: kup se na Aliexpress, ja kupiłem za 20 dolców na współę z siostrą - po jednej podstawce i po 14 paczek po 500 koralików na łebka, jakbyś brał solo to masz 14000 koralików w 28 kolorach. Wziąłem dużo różnych kolorów żeby móc zrobić różne rzeczy, zrobiłem Megamana, Megamana X, dwóch Mariów, Annoying Doga, Space Invadera, i jeszcze zostało mi na sporo różnych rzadziej używanych kolorów (np musiałem do Megamana X
@Aosa: polecam rozmiar 2.6mm albo 3mm, są w sam raz do powieszenia np. na tablicy, lodówce, ścianie czy coś, bo te 5mm to są wielkie kobyły i prasowanie tego to masakra.