Wpis z mikrobloga

#rozdajo - chcecie bilet do heliosa na coś w 2d? Został mi z blika, a nie leci nic ciekawego czego jeszcze nie widziałem. Wiem, że to gównowarte, ale jak ktoś chce to o 13 zrobię losowanie z plusujących ( ͡º ͜ʖ͡º) Bilet jest ważny do jutra, ale można np. zarezerwować sobie bilet na przyszły tydzień i dziś do odebrać.
lent - #rozdajo - chcecie bilet do heliosa na coś w 2d? Został mi z blika, a nie leci...

źródło: comment_ZAeDuYQa1j4NAumq2qXb57FL2H8c5PuV.jpg

Pobierz
  • 20
@lent:
Ale ładnie mnie zrobili z tymi kuponami. Te co dają w kinie, są ważne do kwietnia 2016. Przez to nie spojrzałem na ten elektroniczny, bo myślałem, że też tak długo ważne a tu lipeczka. Kupon wygasł tydzień przed zaplanowanym wyjściem do kina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
gdybym jeszcze mial heliosa koło domu, to bym nawet normalnie płacił ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Felonious_Gru: Ja dzięki tej promocji z blika już mam dość kina ;) Chociaż helios sam w sobie jest kiepski, obejrzałem gwiezdne wojny w 3d i strasznie ciężko się to oglądało, bo to 3D tylko przeszkadzało
@lifapek: Może w imaxie będzie spoko. Ja byłem w heliosie, nie liczyłem na wiele, bo ogólnie nie jestem jakimś fanem 3D, ale jedyny efekt taki mocno widoczny to był jakiś tam statek przez kilka sekund widoczny. Reszta to tylko taka trochę głębia oddana, w miarę ok wyglądał też kosmos (gwiazdy) w oddali i napisy początkowe. Natomiast resztę filmu oglądało się ciężko: często musiałem poprawiać te #!$%@? okulary, bo nie działało to
Wygrany już odebrał voucher, a ja się utwierdziłem, że niektórzy ludzie zaplusują wszystko z #rozdajo nawet bez czytania - już ponad godzina po losowaniu, a plusy dalej wpadają ( ͡ ͜ʖ ͡)