Wpis z mikrobloga

@release24: Wystarczy skopiować nazwę która jest podana na stronie w google i już masz masę odnośników do wszelakich torrentów.
Tak wspierają, bo mówią o tym. Informowanie o pojawieniu się nielegalnych rzeczy, jest równoznaczne z ich wspieraniem. W końcu, gdyby nie piractwo, to ta strona by nie istniała :)
  • Odpowiedz
@donOGR, masz błędny tok rozumowania. Media informują o tym, że isis rekrutuje ludzi przez Twittera i FB. Czyli media wspierają terroryzm, bo po pierwsze o nim piszą, a po drugie wskazują miejsce dla zainteresowanych gdzie mogą przez rekrutację? :) Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania. Media piszą o narkotykach, dajmy na to kokainie i posługują się hasłem "kokaina", czyli wg Ciebie podają termin, pod którym można szukać owego narkotyku, a pisząc,
  • Odpowiedz
@donOGR: Czyli np. Zaufanatrzeciastrona czy Niebezpiecznik wspierają hakerów i ich działania, bo piszą o nich, a często też opisuje sposób ich działania? :) Bez hakerów i ich wybryków też by te strony nie istniały w takiej formie. ;)
O filmie Tarrantino i o tym, że wyciekł w tym momencie trąbi całe mnóstwo poważnych zagranicznych serwisów filmowych, podając nawet, że wydała go grupa CM8, i że film w pierwszej kolejności pojawił
  • Odpowiedz
@donOGR: Ale to już Ty korzystasz z informacji na stronie w ten sposób. Ktoś Ci każe kopiować nazwę i szukać w google? o_O I jeszcze wkleiłeś linka z wynikami wyszukiwania w Google - piracie! :>
  • Odpowiedz
@donOGR: Powinieneś mieć świadomość, że pisanie o czymś, co może być niezgodne z prawem lub jest niezgodne z prawem nie jest łamaniem prawa. Media są od tego, by informować i to właśnie w mediach czytamy/słuchamy o morderstwach, sposobie ich popełniania, o narkotykach, o ich zażywaniu, o nowych środkach odurzających, dopalaczach, kradzieżach, piractwie itd. To nie znaczy, że media reklamują te rzeczy. Co zrobisz z tymi informacjami to już Twoje decyzje
  • Odpowiedz
@halftruism: Ale to nie jest Onet, czy jakiś inny serwis informacyjny. Jest to strona która informuję Cię o tym, że wyciekła do sieci gra, czy inny serial. Nie wchodzisz na to przypadkiem, tylko w konkretny celu - dowiedzenia się, czy wyszło coś co możesz ukraść z sieci.
Lecisz na czarno, bo jak samo piractwo mi zwisa, tak ślepe bronienie tego jest dla mnie idiotyczne, a tego wole unikać w życiu.
  • Odpowiedz
@donOGR: Ignorant, który nie potrafi przeprowadzić merytorycznej dyskusji. xD Ja tam wchodzę, by dowiedzieć się co warto obejrzeć. W miarę możliwości w kinie, więc może przestań ślepo wszystkich traktować niczym piratów.
  • Odpowiedz
@donOGR: A nie uważasz że powinno się zablokować wyszukiwarkę Google?
przecież gdy weźmie się dowolną nazwę filmu i dopiszę się torrent lub download, to pokaże się masa stron z piracką treścią, powinieneś coś z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@donOGR: przecież sam czytasz skany mangi na necie i wrzucasz linki do niej. Poza tym oglądasz też online anime na serwisach, które raczej legalnie tych anime nie udostępniają. :>
  • Odpowiedz
@donOGR: rzecz w tym, że to jest serwis informacyjny, który specjalizuje się w takich newsach. Masz też serwisy które skupiają się na pisaniu o przestępstwach, wypadkach, sprawach kryminalnych, narkotykach, terroryzmie, osobach zaginionych, blablabla.
  • Odpowiedz
@tmkgor: @Poortland: Ale te newsy są o pirackich rzeczach. Wchodząc na stronę główną widzę tylko informację o nielegalnych releasach w sieci, która wygląda jak kalka masy innych stron, które są pirackie. Opisuję to co widzę na tej stronie i nie mam ochoty zagłębiać się w nią dalej.
Nie mam zamiaru niczego blokować. Jestem tylko ciekaw, co robi oficjalny profil tego typu strony.

Masz też serwisy które skupiają się
  • Odpowiedz
@donOGR: Gratuluje "logiki". Sam wrzucasz linki do pirackich skanów mangi i sam oglądasz pirackie anime na necie. I gratuluję też usuwania wpisów na swoim profilu oraz posądzania kogoś o obrażanie "matki wielkiego Polaka". xD
  • Odpowiedz
@donOGR: To masz chyba problemy ze wzrokiem, bo ja widzę też informacje o filmach, obsadzie, ocenach, opisy filmów, trailery, daty premier filmów na DVD/BR, na iTunes, w kinach, blablabla.
Co robi oficjalny profil takiej strony? Przecież masz napisane, że informuje o filmach i releaseach. Niczego nie udostępnia. A co sobie zrobisz z wiedzą to Twoja sprawa. Chcesz to idź do kina, chcesz to obejrzyj na necie tak jak oglądasz te
  • Odpowiedz