Wpis z mikrobloga

Ale Mirki mam moralniaka...wczoraj po imprezie poszedłem na kebaba z kumplami i w całym gąszczu zamieszania podwędziłem colę 0,5l :( nigdy mi się to nie zdarzyło i nie wiem czemu to zrobiłem w sumie, ale #!$%@? mi z tym teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
chyba przy kolejnej imprezie w pobliżu zajdę tam i oddam bez słowa te 3zł za colę :/

Jedynym usprawiedliwieniem jest to, że byłem kompletnie pijany

#feels #gorzkiezale
  • 6
@Guli: a ja kilka lat temu miałem taką sytuację, że w sklepie osiedlowym wziąłem chipsy z półki i położyłem na ladzie i poprosiłem o wino, a kasjerka powiedziała, że do zapłaty 15 zł, więc zapłaciłem i dopiero po kilku minutach na rachunku zobaczyłem, że nie nabiła tych chipsów. później jak tam po coś wpadałem zawsze czułem się jak złodziej i od kilku lat wcale już tam nie chodzę, bo strasznie mi
a ja kilka lat temu miałem taką sytuację, że w sklepie osiedlowym wziąłem chipsy z półki i położyłem na ladzie i poprosiłem o wino, a kasjerka powiedziała, że do zapłaty 15 zł, więc zapłaciłem i dopiero po kilku minutach na rachunku zobaczyłem, że nie nabiła tych chipsów. później jak tam po coś wpadałem zawsze czułem się jak złodziej i od kilku lat wcale już tam nie chodzę, bo strasznie mi głupio (