Wpis z mikrobloga

@lkg1: W ostatnich spotkaniach trochę obniżył loty, ale pewnie można to zrzucić na zmęczenie byciem ciągle na wyjazdach. Ostatnie 5 meczów Stepha, to 34,9% skuteczności za 3 - średnio 3 trafione na 8,6 rzuconych. Lepiej ten element wykonuje Klay, który ma 48,9%.

Ale i tak jest kocurem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oryginalny_nikt: Nie mówię, że to coś złego, tylko po prostu obniżył loty, bo do niedawna miał w okolicach (i powyżej) 45% w przeciągu sezonu. Staty Klay'a robią wrażenie, bo też ostatnio podejmuje więcej prób za 3 niż Steph.
@vinmcqueen: ej, ale Curry ma w tym sezonie wciąż wyższą średnią niż Klay, więc nie ma co mówić o jakiejś zniżce formy kiedy w NBA grają 82 mecze w sezonie zasadniczym. Po prostu do tej pory był tak dobry, że aż smieszny w tym z jaką łatwością mu wszystko wchodzi. Kiedyś musiało przestać żreć, chociaż na chwile, ale on zaraz wróci. Muszę zresztą powiedzieć, że generalnie jego progres to dla mnie
@forn: Dlaczego nie? Krótkookresowa, ale jednak zniżka, jak w 4 z 5 ostatnich meczów rzucał mocno poniżej średniej, ale miał napięty okres i to rozumiem. Wiem, że to zaraz przejdzie, tylko mówię o chwilowym zjeździe, a o Klay'u mówiłem w kontekście jego ostatnich występów i tyle, przecież i tak na koniec mojego posta dodałem przekornie, że Steph i tak wymiata bo tak jest.