Wpis z mikrobloga

Widzicie te wszystkie laptopy, baterie, gry w ? Czy wam nie wstyd? Rozdajo musi mieć klasę, dany przedmiot musi wywierać poruszenie. Dosłownie.

Przed Wami jedno i niepowtarzalne rozdajo gdzie każdy fan #gotujzwykopem będzie zadowolony.

Poprzedni wpis: http://www.wykop.pl/wpis/15698945/mam-dosc-tych-wszystkich-wysublimowanych-rozdajo-w/

Zasady uległy jednej zmianie. Mianowicie nagroda zostanie wylosowana również spośród plusujących ten wpis! Tak tak, można podwoić swoje szanse jak się tutaj zagłosuje. Wygrany dalej powinien udokumentować otrzymanie nagrody i jej degustację. (Dla mniej ambitnych proces otwierania puszki wystarczy)
Mała zajawka z mojego un-boxingu: wpis na mirko


#rzygajzwykopem #surstromming
trzeci - Widzicie te wszystkie laptopy, baterie, gry w ? Czy wam nie wstyd? Rozdajo m...

źródło: comment_wYCzi1WLzyOolyrLuBGHJ8dQNaAPKADB.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Zawaliłem, sprzedałem kota w worku. Nie ma w sklepach tego o tej porze roku. Postaram się dorwać coś przy następnej okazji.
Przepraszam, rozdajo jest nieaktualne
@Czerw2
@MatiNow
  • Odpowiedz
@ziobro2: Specyficzne, jak się zrobi z ziemniakami to nawet nawet. Do zapachu trzeba się przyzwyczaić.
Problem jak się potem będzie odbijać wśród ludzi.
  • Odpowiedz
nie dość, że nie taguje to kłamie >:I


@Karkoon: Tag był, większe kłamstwo byłoby jakby nie został usunięty. Niestety nie ma komentarza, o który prosiłem.
Przepraszam za nieporozumienie.
  • Odpowiedz