Wpis z mikrobloga

@lechwalesa:
Panie Prezydencie

Jestem rocznikiem 82 dużo z tamtych czasów nie pamiętam nawet nie wiem czy pan to przeczyta czy ktoś inny.długo się z tym zbierałem ale musze panu to powiedzieć jest pan moim bohaterem mało tego jest pan moim idolem jest pan kimś więcej niż przywódcą ciężko to określić ale powiem tak mój dziadek był w wojsku w tych czasach ,duzo mi opowiadał zawsze wkładał mi do głowy że takich ludzi jak pan trzeba szanować i oni bronią nas naszej demokracji. Mam żonę i córkę 5letnią i staram się jej wraz z żona wpajać wartości do swojego naszego kraju,Pisze do pana mam taka nadzieje że to dotrze do pana panie Prezydencie wszystkich polaków bo mam dwa marzenia piszę to w nocy patrząc na śpiącą córkę i żone one spią a ja boje się o ich przyszłość nie żyje nam się żle mamy bardzo dobre warunki opiekujemy się wujkiem po wylewach ja lecze raka ale to nie o to chodzi nie prosze o nic bo my sobie poradzimy damy radę patrząc na naszych rodaków którzy maja cięższą sytuacje staramy się im pomóc chociaż sms ja teraz mam tylko dwa marzenia nie prosze o nic bo miłość do rodziny i do polski mi wszystko zastępuje chciałbym tylko przed śmiercią uścisnąć panu dłoń to takie moje marzenie choć nie wiem gdzie uderzać pewnie takich wiadomości ma pan pełno. PROSZĘ RATOWAĆ NAS
  • 8
@lechwalesa: Jak jest Pan taki wspaniały i chce przyjmować w Polsce Arabów i Murzynów to czemu Pan nie pomoże swojemu, widać w trudnej sytuacji rodakowi? Co to dla Pana te 10tys? A Pana Fanowi może życie uratuje? No co? Nic?