Wpis z mikrobloga

Kurde no poddaję się. Wróciłem do domu i zastałem komputer odebrany od "informatyka" z naprawy (czytaj format c i nara) i taki widok mnie wita. W panelu sterowania nie ma sterowników grafiki. Menedżer urządzeń pokazuje kartę graficzną z żółtym wykrzyknikiem. Pobrałem sterownik od nvidii, dalej to samo. Co mogę z tym zrobić? Co może to powodować?
#informatyka #komputery
Pobierz leworwel - Kurde no poddaję się. Wróciłem do domu i zastałem komputer odebrany od "in...
źródło: comment_pRDky4VLbVDPa7Gegzi6wDkhW0FYW6gj.jpg
  • 49
@leworwel: idę spać. Więc na szybko napiszę kilka rzeczy. Sprawdź inne złącze od karty graficznej, sprawdź czy przewód od monitora dobrze łączy, jeśli masz możliwość podłącz do innego monitora, jeżeli jakimś cudem coś będziesz widział odpal program Diagnostyczny i zobacz ile stopni temp. Pokazuje. Dobranoc i powodzenia :)
@MentosTheUndying: przewód działa pod innym komputerem normalnie, wziąłem inny przewód i jest to samo. Na innym złączu również. W BIOSie temperatury w normie. Dziwne są te kreski bo jak POST się wczytuje to są nieruchome białe pionowe z prześwitami a później są białe i niebieskie poziome które zmieniają położenie przy ruchu myszą