Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu tego przemówienia jestem za tym by postawić pod trybunał stanu, PO, Nowoczesną i Psl ! zamach stanu w każdym jego aspekcie.

https://www.youtube.com/watch?v=6qOntAePRFQ

Jak można wmawiać że większość Polski głosująca na PIS to jak to porównują tacy sami co głosowali na Hitlera !

W chwili obecnej następuje próba zamachu stanu na demokratycznie wybrany rząd i próba usunięcia go poprzez paraliżowanie funkcjonowaniu Państwa za zgodą mediów którzy to zaogniają transmitując ludzi którzy w chwili obecnej powinni zawisnąć za zdradę Państwa !

Dlaczego Pis i KUKIZ tak odpuszczają tym atakom na demokracje Polską??

Odsuwani są od wpływów ludzie którzy okradali, korumpowali i ośmieszali KRAJ na arenie międzynarodowej.
Dziś odsuwani od możliwości decyzyjnych zachowują się jak ryba wyjęta z wody, bo wiedzą że szybko dopadnie ich brutalny rynbekj gdzie to pieniądz decyduje a oni utracili władzę nad przelewami tego pieniądza między swoich.
#polityka #pis #po #kukiz #nowoczesnapl

pominąłem psl bo ma tylko jednego przeglądającego.
  • 7
@zauwazylem_ze: uważam że trybunał w tym stanie w jakim teraz jest nie ma prawa decydowania. Tu trzeba gruntownego remontu.

Dla mnie rozwiązaniem problemu to dymisja obecnego trybunału w całości łącznie z sędziami z pisu i ustanowienie w 3/4 większości w głosowaniu w parlamencie jak z konstytucją, nowych sędziów do tego trybunału tak by to nie pis tylko decydował kto tam ma zasiadać.

Większość konstytucyjna powinna wybierać sędziów a nie tylko parlamentarna!!
@labadzak: ja wiem co znaczy 50 nieztealizowanych postanowien PO co do trybunalu chodzi i czym nazwac to w poruwnaniu tego do pisu co ten trybunal ktorego po nie respektowalo chce zmienic by juz nikt nie kwestionowal jego decyzji