Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Dzisiaj mnie okradziono. Jakby ktoś w #gdansk #trojmiasto widział podejrzanego laptopa ASUS N550JK-CN133H i7-4700HQ/8GB/ ssd 256/Win8 GTX850 to będę wdzięczny za informację.

Jaką to trzeba być #!$%@?ą żeby wchodzić komuś do mieszkania? Nie rozumiem takich ludzi.

Nawet nie mówię rodzinie żeby nie niszczyć świąt ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Macie jakieś rady gdzie samemu szukać takiego sprzętu? Lombardy, allegro, olx. Coś jeszcze?
  • 26
@unstyle: więc te sprawy mogą być powiązane. Wystarczy teraz znaleźć jakieś połączenie i wszystko będzie jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@benek1029: też tak myślałem. Raczej nie nastawiam się ze się odnajdzie. Policja też była raczej sceptyczna. A może jednak się jakiś cud na święta zdarzy. Ktos musi wyrabiać te statystyki wykrywalności.

@intires98: mieszkałem kilka lat na brzeźnie ( ͡ ͜ʖ ͡
@Hedonistyczna_jagodowa_jajecznica: właśnie tu jest jedyny trop. Wynajmuje i nawet nie pomyślałem żeby wymieniać zamki. Jak wynajmowłem to nie wiedziałem że byli poprzedni lokatorzy. Historia była taka że to mieszkanie córki, która wyjechała za granicę.
Moja wina ale zdziwiłbym się. Mieszkam tu rok. A złodziejem nie zostaje się od tak. W sumie to nie wiem co trzeba zrobić żeby byc takim podludziem. Ja z tych co zwracają źle wydaną resztę w sklepie.