Wpis z mikrobloga

mirki z #iphone ktorzy mieli wczesniej androida. czy odczuje dużą różnice przy użytkowaniu ? chciałbym zmienić telefon na iphone ale obawiam sie że sie nie przyzwyczaje (całe życie na androidzie). chodzi o aplikacje no niektórych nie zainstaluję i w ogóle nooo obawiam się czy duże rozczarowanie mnie czeka pozytywnie czy negatywnie ;D
  • 18
@Yoiusa: 2 tygodnie temu kupiłem 5s i powiem Ci, że nie wiem czemu pomysł przesiadki z androida mi wcześniej nie wpadł do głowy. Tak jak wyżej - prosty,przyjemny i niezawodny
@Yoiusa: nie wyslesz zdjecia/dzwonka bluetoothem, i nie ma aplikacji ktore dzialają "w okienku" - jak na androidzie okienko youtube na wierzchu podczas przegladania neta, czy okienko skype gdy robisz cos innego, tego nie ma. I jakdojade tylko 3 wyszukiwania w miesiącu na darmowej apce. Takie roznice na minus, reszta na plus.
@prawdziwek: w andku mam jeszcze aplikacje mapy co daje darmową nawigacje (tak, polaczenie z netem potrzebne ale to mam 24h) czy w iphonie tez cos takiego spotkam? bluetooth'a i tak nie uzywam :o opcja bez okienka jakos mi nie przeszkadza.