Wpis z mikrobloga

>zarabiaj 8k na ukladaniu plytek

>nie zaloz wlasnej firmy i nie zatrudnij kolejnych do ukladania plytek, bo kazdy glazurnik juz ma wlasna firme i zarabia 8k

>populacja glazurnikow zwieksza sie

>jest coraz wiecej glazurnikow, a kazdy ma wlasna firme

>zarobki spadaja

>jestes glazurnikiem, twoj sasiad to glazurnik, twoj listonosz to glazurnik, twoj mechanik to glazurnik, twoj lekarz to glazurnik,

>bułki w sklepie piecze ci glazurnik,są przez to bardzo rowno ulozone, ale twarde jak #!$%@? i trzeba je moczyc w wodzie

>wlosy obcina ci glazurnik przecinarką do płytek, przez co wygladasz #!$%@?

>na ulicach w calym miescie zamiast asfaltu i polbruku wszedzie glazura i terakota

>bloki sa budowane z glazury, bo przeciez kierownik budowi i architekt to glazurnicy

>ostatecznie premierem zostaje glazurnik

>powoluje do zycia glazurową republikę równej glazury

>jedyny przedmiot w szkole to glazurnictwo

>dzieci są uczone tylko rodzajów glazury i sposobu ukladania jej

>juz 6 latek #!$%@? glazurę jak szalony

>dochodzi do tego, że glazura jest jednorazowa i codziennie trzeba ją wymieniać, aby każdy glazurnik miał pracę, tak zarządziło ministerstwo rozwoju glazurnictwa

>glazurowa republika równej glazury staje się glazurniczą potęgą światową

>umierasz jako spełniony glazurnik i zostajesz pochowany przez grabaża glazurnika w wannie obłożonej glazurą, przysypują cię ścinkami glazury, a grób i krzyż budują z terakoty


#pasta #remontujzwykopem
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheArt: musisz być nieźle #!$%@?ęty sądząc, że każdy glazurnik skończył podstawówkę. Mam średnie wykształcenie skończyłem technikum łączności w Krakowie jestem z zawodu elektronikiem i dalej pracuję w zawodzie. Naprawiam urządzenia diagnostyczne do samochodów których na oczy nie widziałeś i wziałbyś do ręki i nie wiedział jak się za to zabrać. Lubię flizować bo bardzo mnie to cieszy i jest z tego kasa. Dobrze, że nie spotykam takich Januszy jak Ty.
  • Odpowiedz
@aneti894: fachowcy to za duze slowo, to zwykli budowlancy, nie inzynierzy ani dyrektorzy i taka im sie nalezy placa, jak zwyklemu robotnikowi, powtarzam to od nas zalezy ile mu zaplacicie
  • Odpowiedz
@rybeczka: technik to naprawde osiagniecie. Poza tym napisalem wyraznie zeby nie porownywac kladzenia plytek czy malowania sciany z fachowymi pracami typu naprawy elektroniki/elektryki jak napisales. To zupelnie co innego, 50zl/m2 plytek jest przesada bo m2 nie kladzie sie 3 godzin, takie moje zdanie i kazdego namawiam aby placil ile faktycznie sie nalezy.
  • Odpowiedz
@TheArt: miedzy jednym a drugim jest roznica, jak nie zaplacisz to np moj ojciec u Ciebie pracowal.nie bedzie, a jak zaplacisz jakies marne grosze to i taka robocizne otrzymasz,.spieprzyc robote latwo, moj stary czesto za zlecenia ma poprawki bo ktos sie na tansze połasił ;)
  • Odpowiedz
@Litu: poza tym wiem co mowie i kazdy normalny sie ze mna zgodzi, ze malarze, glazurnicy, elektrycy i inni tego typu fachowcy biora za duzo i CZESTO PRZY TYM LAMIA PRAWO, nie wystawiajac rachunkow, kupujac lewy towar itp., do sztumu z Wami ( ͡º ͜ʖ͡º) Wiele razy prowadzilem podobna polemike i wiem ile mozna placic, trzeba tylko chciec i znac rynek, nie dawac sie doic
  • Odpowiedz
@TheArt: Nawet mi się z tobą nie chcę dalej rozmawiać. Jestem bardziej niż pewien że nawet podstawówki nie skończyłeś. Nie zapomnij napisać że na pewno jestem fizyczny.
  • Odpowiedz
@Litu: czyli jednak mialem racje, a co do mojego wyksztalcenia to jakbys mial chociazby magistra to latwo bys znalazl moj doktorat w necie ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º). Obrazanie publiczne ludzi o czyms niestety swiadczy.
  • Odpowiedz
@aneti894: owszem ale jak robota nie jest odpowiednio zrobiona to sie albo nie placi wcale albo fachura poprawia az bedzie zgodnie z umowa, powaznie chcialabys zeby Ci taki fachman spieprzyl robote i bys grzecznie zaplacila, no nie przesadzaj
  • Odpowiedz