Wpis z mikrobloga

Cała sprawa z #ewatylman pokazuje niestety, jak płytkie i pozbawione krytycyzmu jest "kolektywne myślenie".
Czyli, inaczej mówiąc - plotka.

1. Chłopak z ABW
- teza udowodniona? Nie
- a nawet gdyby był z ABW, nie oznacza to z automatu nie wiadomo jakich koneksji i Dżejmsa Bonda latającego z waltherem ppk. ABW zatrudnia mnóstwo tłumaczy, finansistów, prawników, chemików, chłopak mógł też siedzieć w serwerowni w Gorących Dyskusjach z gażą 15K.
- co z tego wszystkiego wynika? Nic.

2. Niebieski gejem
- teza udowodniona? Nie
- a nawet gdyby jarały go owłosione klaty, mógłby się plasować gdzieś pośrodku skali Kinseya, mógłby być bi, albo mógłby pod wpływem substancji psychoaktywnych odkryć w sobie nagły pociąg do kształtów Ewy T.
- co z tego wszystkiego wynika? Nic.

3. Niebieski satanistą/okultystą
- teza udowodniona? Nie
- a nawet gdyby miał całego insta #!$%@? zdjęciami zdekapitowanych gołębi i okładkami płyt KATa, nie oznacza to, że temat traktował serio, albo że można ten wątek powiązać w jakikolwiek sposób z zaginięciem Ewy T.
- co z tego wszystkiego wynika? Nic.

Naturalnie nie jestem det. Kwadratem, więc jeśli któryś z punktów został udowodniony (albo przynajmniej wysoce uprawdopodobniony) chętnie poznam źródła.

Żeby było śmieszniej, na drugim biegunie mamy kol. @El_Duderino , który z zapalem godnym lepszej sprawy przekonywal mnie, ze młoda, zaginiona dziewczyna na imprezie w środku nocy nie musiała pić alko. No nie musiala. Mogła przecież grać w bierki przy kakałku. Albo być w 2% polskich abstynentów.
Dutch - Cała sprawa z #ewatylman pokazuje niestety, jak płytkie i pozbawione krytycyz...

źródło: comment_WKe59AlldhG0xiyQwL5BX5m7DWYpuKJf.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Dutch: no właściwie to raz na pół roku sobie browarka walnę, więc nawet ja się nie łapię. niemniej - żyję tak już kilka lat i nie narzekam. pewnie na sylwestra się nawalę w domu, a potem dopiero na wakacje piwko :P
  • Odpowiedz
@OstrzeKtoreZabijaLewakow: ad. 1 Rutek nic nigdy nie powiedział o żadnym ABW. Do wypowiedzi brata daj źródło (wątpię żeby taka istniała). Jacy dziennikarze? Fakt napisał artykuł z dupy, na podstawie plotek z facebooka.
  • Odpowiedz
@Dutch:

Żeby było śmieszniej, na drugim biegunie mamy kol. @El_Duderino , który z zapalem godnym lepszej sprawy przekonywal mnie, ze młoda, zaginiona dziewczyna na imprezie w środku nocy nie musiała pić alko. No nie musiala. Mogła przecież grać w bierki przy kakałku. Albo być w 2% polskich abstynentów.


Ja nikogo nie przekonywałem, po prostu wyjaśniałem, że nie możesz wiedzieć, co ona tam robiła, a czego nie robiła.
I tak, młoda dziewczyna
  • Odpowiedz
@Dutch: Brane pod lupę były wszystkie (nawet mało realne hipotezy, aby je można było wykluczyć).
Z faktów to- odmówił badania wariografem.
https://www.youtube.com/watch?v=aQS7fRwL888
,,spokojnie Panie Adamie, spokojnie...", ale po co..skoro jest w 100% poza podejrzeniem.
Poza tym to młody chłopak, raczej ciekawsze mogłoby się okazać kim jest jego ojciec.
Nawet , jeśli nie byłby z ABW to ,,ma szczególny charakter pracy".( ͡ ͜ʖ ͡). Jakiś kryminalista z
  • Odpowiedz
@knk:
Rutek na konferencji opowiadał jak gość wpierw się zgodził na wariograf, przyjechał nawet, a następnie pojawili się jego koledzy z ABW i nakłonili, by wycofał się
  • Odpowiedz
@Dutch: Plusy za Utopię, nie zapominajmy o soundtracku (vid rel) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do "plotek", to sprawa żyje własnym życiem, dla mnie oczywiste jest to, że info z prac operacyjnych nie powinno nigdzie wychodzić na zewnątrz. I w tym przypadku wygląda na to, że nie wychodzi :)
Po prostu dawno nie było podobnej akcji (chyba od czsów "mamy Madzi"). A aktualna działa na wyobraźnię
ipanpawel - @Dutch: Plusy za Utopię, nie zapominajmy o soundtracku (vid rel) ( ͡° ͜ʖ ...
  • Odpowiedz