Wpis z mikrobloga

W ciągu ostatnich 48h na wypoku dowiedziałem się że:

- świetnie zarabiający ludzie sukcesu z własnymi firmami lub na wysokich stanowiskach w korpo to lemingi i debile. Typowy wykopek to człowiek sukcesu, no albo by był gdyby nie socjalizm.

- dresy, kibole i narodowcy to elita intelektualna Polski, niech was nie zwiedzie ich wykształcenie gimnazjalne i gęby tak patologiczne że trzeba zasłonić je kominarką, musieli rzucić szkołę przez wichry losu

- studenci to pasożyty, janusze robotniki po gimnazjum to true polacy

- Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej to śmieć a TK to komunistyczny relikt, powinniśmy zlikwidować TK i dać wolną rękę małemu dyktatorowi

- ludzie broniący TK to resortowe dzieci a politycy szukający pomocy w UE to donosiciele i najgorszy sort Polaków mimo że sam pis poszedł do UE naskarżyć na PO.

Tragedia, średnia na wypoku to niby mniej niż 25 lat a retoryka jak u starych nieudaczników po gimnazjum łykających każdą ściemę JK. Żenada.

Przedstawiam też zaaktualizowaną Listę Lernera, dodałem nowe trolle. Jak już pisałem wczoraj, płatni trolle to ludzie którzy dostają wynagrodzenie za rozkręcanie wielkich gównoburz skutkujących w setkach komentarzy i skłóceniu mirków. mających na celu promowanie swojej partii politycznej. Płacone mają też za wykopywanie zmanipulowanych znalezisk i zakopywanie/masowe minusowanie niewygodnych treści dla opcji politycznych które im płacą.
Dla własnego zdrowia i sumienia polecam dodać ich na #czarnolisto i nie wdawać się z nimi w pyskówki bo oni na tym zarabiają.

#listalernera :

@theone1980
@zgnily
@mirabelkowy
@Tonopah
@TakbirSrakbir
@Nuker
@wigilius
@MRKRUS
@Ideologia_Gender
@lucer
@julasck
@dominik-wrigley
@M1r14mSh4d3
@hasta_fatum
@vctssxpz
@plumkajacy_kalafior
@Robertoner
@MariuszJakistam

#neuropa
#bekazwykopkow
#bekazprawakow
#bekazpisu
#polityka
  • 66
  • Odpowiedz
masz może taką (albo kojarzysz) w miarę aktualną listę dla pozostałych partii?


@xetrov: wrzucam tutaj trolli wielu partii. Z tego co kojarze, tak jak mówiłem, z razem jest @BongoBong ale to normalny user, nie troll.
Ze ZLew nie ma nikogo, oni chyba na wykopie nie istnieją podobnie jak PSL.
PO ma chyba @arek~ z numerkiem ale on jest mało aktywny, .N też ma chyba jednego.
Kuce też się pochowały.

Tamci
l.....r - > masz może taką (albo kojarzysz) w miarę aktualną listę dla pozostałych pa...

źródło: comment_ILSp0jXeZLr5xZhtVGQq4hYR20ysAfRB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lerner: akurat @BongoBong nawet nie stał obok trolla, ma swoją linię ale można z nim porozmawiać - bardzo chciałbym żeby typowy troll był na takim poziomie. Co do reszty to cóż - momentami to jest irytujące, propaganda na takim poziomie że aż szkoda scrolla i bez znaczenia jaka to partia bo w większości można swobodnie podmieniać dowolnie nazwy partii i ewentualnie lewak na prawak, wyjdzie na to samo.
  • Odpowiedz