Wpis z mikrobloga

Tez takich znacie? I mam na mysli znacie znacie, nie z opowiadan ;)

Ulubiony artysta: POPEK
Ulubiony poeta: POPEK
Uogulniajac, kazdy "wokalista", ktory z wokalem ma tyle wspolnego, ze jego morda jest najblizej mikrofonu, z wszystkich innych "mordeczek" hukajacych w tle.

Subiektywnie najlepszy ubior: Buty - Najki. Ermaksy. Bo "szlachta" - no i walory cenowe. Od kostek do szyji - dres, jednolitego koloru, struktura materialu i caloksztaltem przypominajacy pizame. Najlepiej od Ganja Mafia, czy czymkolwiek zwiazanym z jaraniem, i byciem sztywnym. Na glowie czapka, 2 rozmiary za duza, z napisem AMSTERDAM, nalozona odpowiednio tak, by czubki uszu znalazly sie w jak najdalszym polozeniu wzgledem siebie - czyt. #!$%@? uszy jak najdalej od glowy. Alternatywa sa polowki - koniecznie najdrozsze (ale z przeceny) jak Ferrari. Nosic oczywiscie do dresu, bo w poprawnym ubiorze nie chodzi o to, by cokolwiek pasowalo, a by suma wartosci ubran na sobie zalozonych, byla jak najwieksza, niezaleznie od mody czy pogody ;)

Oczywiscie zawodnik ten nie przekracza 57kg, jego lydka nie jest wieksza niz jego przedramie, jednak werbalnie jest wiecej niz agresywny. Posluguje sie slangiem - calodobowo, niezaleznie od rozmowcy. Jego sposob poruszania sie jest luzny, szerokie kroki prawdopodobnie sa zasluga aerodynamicznego dresu, odpowiedniej wagi, i lekkiego wiatru ;)

#dres #popek #gangalbanii #styl #fituje
TMMT - Tez takich znacie? I mam na mysli znacie znacie, nie z opowiadan ;)

Ulubion...

źródło: comment_IZAn2B5EADdy4zaPdKMDgeZOMKiuiD6x.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@TMMT: No kolego tylko jedna uwaga odnosnie poprawnego ubioru. To co obecnie kreuje sie nawet na salonach jako poprawny ubior ma niewiele wspolnego z pasowaniem do siebie. Szaliki latem? Letnie kozaki? Sportowe buty czy trampki do plaszcza lub marynarki? Marynarka do krotkich spodenek albo z podwinietymi rekawami?
  • Odpowiedz
@TMMT: Jakie swiadomie. 15 lat temu byl smiech i pocisk z czegos takiego, do momentu w ktorym zostalo to wmowione i wykreowane - patrz brody :) I nie bronie sebkow tylko tak to dziala. Jakby uparcie celebrytow i jakies ikonki pokazywalo sie w dresach i polowkach to szybciutko byloby to na salonach. Tak jak kazdy mial juz airmaxy, jak kazdy ma new balance. I zaraz by fitowalo, nawet te ich
  • Odpowiedz
@ashardin: Moda sie zmienia, moda tez i wraca ;) a i gusta sa rozne - wiec nadal, uwazam, ze swiadomosc tego jest najwazniejsza ;) mozna latac w takim dresie w wieku 30 lat, i mozna wierzyc ze znajdzie sie w nim kobiete zycia na poziomie.
  • Odpowiedz
@TMMT: No jakby kobieta mojego zycia miala mnie oceniac po dresie czy innych ciuchach to inne mamy priorytety. Zreszta jak sam wiesz mozna i dres z godnoscia nosic :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ashardin: pewnie ze tak! To żaden wyznacznik.. Ale znów - jeśli ma sie tego świadomość. Osobnik o którym ja mowię, nie widzi tego, ze wyglada jak 16 latek, i tak jest traktowany - m.in. przez taki ubiór, i swoje wartości ;) koszula i jeansy są imho bardziej reprezentatywne - co nie znaczy, by ubierać sie wyłącznie tak ;) co tyczy sie i dresów ;)
  • Odpowiedz