Wpis z mikrobloga

Osiągnięcia Van Gaala:
1. Zabicie kreatywności i instynktu zabójcy Roo.
2. Wypychanie na siłę do pierwszej drużyny największych talentów na świecie tj. McNair, Blacket, Wilson, Varela, Bortwick, Powell, Lingard.
3. Zabicie kreatywności Maty na ,,10"
4. Ciągłe pomijanie najbardziej kreatywnego pomocnika Herrera i używanie go na zasadzie ,,wystawiam go, gdy inni nie mogą grać".
5. Filozofia.
6. Przechulane ponad 200 milionów, a jakości jak nie było tak nie ma.
7. Zniszczenie psychiczne di Marii, kiedy ten u nas się rozkręcał i odstawienie go od składu.
8. Cyrk na kółkach w postaci 3-5-2.
9. Złotoustne wystąpienia na konferencjach.
10. Pozbycię się van Persiego, Naniego, Hernandeza, Evansa.
#united
  • 14
  • Odpowiedz
@przemek-brulinski: Zgraliśmy niemal idealnie czasowo z tym podsumowaniem. Co do punktu drugiego to zdajesz sobie sprawę, że w większości to były wymuszone decyzje? Chociaż nie wiem czym Ci zawinili ci piłkarze.
Wilson - bardzo dobry start, potem trochę słabiej, ale jakby dostawał szanse to by się ograł, bo jest potencjał.
McNair, Blackett, Bortwick, Varela - jak na młodych defensorów grają dobrze, wiadomo że zdarzą się błędy, ale jakoś musza złapać
  • Odpowiedz
@PlayTheGame: doprawdy? A pamietasz moze o legendarnych 2 tygodniach przymusowej przerwy i gry w rezerwach przed powrotem do pierwszej 11. Zobacz jak Di Maria gra teraz, tylko prosze nie mow mi, ze angielska liga do tego stopnia niszczy tych latynosow, ze nagle zapominaja jak dryblowac, strzelac i podawac. Szczur (bo to, ze napisalem, ze zostal zniszczony przez vg nie oznacza, ze go lubie) jest stworzony do gry z kontry, vG
  • Odpowiedz
@vexeen:
1. Mlodziez mamy bardzo slaba, nie mam pojecia co vG widzi w Lingardzie i Powellu, ktory przeciez nie dawno mial skonczyc karierę.
2. Lingard to nie mlodziak, chlop niedlugo konczy 23 lata, a to juniorem go juz nie czyni i powinien byl juz grac na jakims poziomie
3. Obrona jest tragiczna, czeka nas boxing day, a gramy mlodzikami. Van Gaal jest do tego zmuszony powiadasz? To prawda, ale jest
  • Odpowiedz
@przemek-brulinski: sam nie czytasz ze zrozumieniem, nic nie pisałem o jego przydatności, tylko o tym, że di maria sam nie chciał grać w united, raczej ciężko współpracować z takim zawodnikiem
  • Odpowiedz
@przemek-brulinski: Już Ci napisali, że Di Maria na początku chciał iść do PSG i gdyby nie finansowe fair play to w ogóle by nie przyszedł na OT. Przez przymusową grę w rezerwach przechodził każdy kto wracał do zdrowia po kontuzjach więc nie wiem o co takie halo. Premier League nie niszczy latynosów, ale nie każdy potrafi się przystosować do tej ligi. Di Maria nie lubił jak go popychają, szczypią i
  • Odpowiedz