Wpis z mikrobloga

Zacząłem ostatnio grać w #guildwars2 coby przetestować przed kupnem dodatku. Mam parę pytań:
1. Czy możliwa jest później zmiana servera?
2. Jak wygląda gra na ostatnim levelu, bo to mnie głównie interesuje.
3. o co chodzi z hero pointsami, widzę że są jakieś zadania za które się je dostaje, i wydaje na umiejętności, można potem je zresetować i zmienić skille? Czy jest to jednorazowe i jeśli źle poprowadzę postać to potem dupa i muszę tym grać?
4. Czy te całe WvW to jest jakoś grywalne? Dużo osób bierze w tym udział? Jak często się takie coś odbywa?
  • 4
@Ksiunc:
1. Tak, za gemy.
2. Bardzo dobrze. Najwięcej do roboty, rajdy, dungeony, fractale, masa rzeczy do robienia.
4. Grywalne i to bardzo. Przy większych grupach to najlepsza metoda zarobku. Odbywa się to cały czas, ale największą ilość osób natrafisz w godzinach popołudniowych lub w weekendy.
@ParsecV: orientujesz sie jak to wygląda na Blacktide? bo taki wybrałem. Gdzieś spotkałem info że jak kupię dodatek to mogę zmienić server za darmo, ale nie wiem czy to prawda.
A i ten server jest przypisany do konta czy każda postać może być na innym?
@Ksiunc: 3. wbijajac 80 lvl bedziesz w stanie zebrać taka ilosc HP aby odblokowac wszystkie umiejętności.

Co do zmiany serwera, na koncie f2p nie masz takiej możliwości. Kiedy zakupisz pelne konto, bedziesz mogl zmienic server na dwa sposoby: usunac wszystkie postacie i za darmo zmienic server(warto dodac iz bank oraz portfel sie nie resetuja) lub za pomoca gemow lecz nie tracac przy tym postaci. Kwota przeniesienia zalezy od tego, jak wysoko