Wpis z mikrobloga

@darkroman: co to S1?
co jest nie tak z itemami?
oraz ja czasami biorę itemy z regenerowaniem many dla Katariny, jeśli nic innego bez regenerowania nie jest lepszego, więc wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zolwixx: S1 to Silver I, a co do itemów to chodzi mi o unikalną aurę 'pożoga', która mu się w tych itemach dubluje. Słoneczna peleryna daje poza tym zdrowie+pancerz więc śmiało mógł zamiast niej wybrać pancerz umrzyka co na rammusie jest bardzo dobre bo daje mu dodatkową szybkość ruchu + dmg z rozpędu. A Ty jaka dywizja jeśli można wiedzieć?
@darkroman: brąz IV ( )
ale mogę robić Threshem cokolwiek, a mój ADC i tak pójdzie w krzaki i zginie, potem pojdzie pod wieżę i zginie, potem pójdzie na przeciwnika i pyszczy
OMG THRESH NOOB NO HELP GG UNSINSTAL LOL
@darkroman: od pierwszego IEMa w katowicach, czyli 2? 3 lata? ale głównie rekreacyjnie na boty (żeby bonus zgarnąć), albo ze znajomym zwykłe PvP. Serious Business jest przy graniu w Starcrafta, a LOLa traktuję jako zabawę, choć chciałbym żeby była z tego większa radość niż puszczanie mimo uszu obelg drużyny i dostawanie honora od przeciwników. kiedyś będę miał więcej czasu to pogram ligowe, najwyżej dostanę serie reportów i


@darkroman: pewnie logika taka za tym, ze w jedynkach sa tryhardy, ktore chca wskoczyc wyzej, w zwiazku z czym moga flejmic. W piatkach natomiast duzo ludzi, ktorzy sa wyboostowani/graja gorzej niz kiedys, ale nie moga spasc nizej wobec czego mamy do czynienia z "clown fiesta".

Ja osobiscie pobyt w jedynkach i dwojkach wspominam najlepiej, srednio mnie rusza flame, a tam ludzie sie staraja i gry czesciej niz rzadziej sa ciekawe.
@darkroman: zeby spasc z G5 do S1 musialbys miec MMR na poziomie S4, to dosc duzy bufor i naprawde ciezko jest tak mocno poleciec. Nie wiem czy w nizszych dywizjach tez jest tak samo, sorry.