Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Noszę soczewki kiedy mam "roboczy" dzień - do auta, na uczelnię, na wyjścia. Okulary po domu, na spacery... ten układ sprawdza mi się od wielu lat :)
  • Odpowiedz
@ElCidX: Od 15 lat noszę okulary ale w wakacje pływałem na morzu i musiałem kupić soczewki. Ja miałem akurat miesięczne. Przez pierwszy tydzień była tragedia z wkładaniem ale potem już spoko.
  • Odpowiedz
Moje pierwszy zestaw 3 pary miesięcznych soczewek (-2) + płyn kosztował 180 zl. Licz ok. 50 zł miesiecznie. Chyba ze masz astygmatyzm wtedy drozej wychodzi.
  • Odpowiedz
@ElCidX: Ja w tamtym roku nosiłem miesięczne, teraz kupiłem sobie jednorazowe - tylko jak jestem w domu - na imprezy ;) i na wyjście do znajomych. To zapłaciłem 170zł/30szt - czyli na miesiąc codziennego używania. Ale wrócę to znowu kupie miesięczne :) Chwale i polecam!
  • Odpowiedz
@ElCidX: Mam wadę -1.25, soczewki kupuję 3-miesięczne (3 pary miesięcznych) i w takim opakowaniu wychodzi mi ok. 100 zł. Aktualnie mam soczewki Horien, po długich poszukiwaniach (muszę mieć bardzo miękkie). :)
  • Odpowiedz
@bartryb: Z ciekawości zapytam. Są soczewki na astygmatyzm? Kiedy stwierdzono u mnie astygmatyzm to okulistka powiedziała że na tę chwilę nie ma żadnych soczewek dla tej wady, dlatego noszę okulary i hejtuję osoby noszące soczewki.
  • Odpowiedz