Wpis z mikrobloga

@Pro_Proboszcz:
Przez to, że używa ich us army grają w dużej ilości filmów i to jest ich reklamą. A to, że filmy są dobrą reklamą jest chociażby to, że praktycznie każdy mówi na AK, AK47 chociaż nigdy oficjalnie w Polsce się tak nie nazywał a każdy użytkownik wie, że to 7,62 kbk AK/M/S ;-)
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: oczywiście nigdy nie miałem Alfy ale się wypowiadam. Ale te wszystkie podś#!$%@? z "naturalnym środowiskiem Alfy" chyba nie wzięły się z niczego. A poza tym wybitnie mi się nie podobają. Ale nie bierz tego na poważnie
  • Odpowiedz
@januszkarwasz: nie biore, bawi mnie tylko to ze mit awaryjnosci wloskich aut jest promowany glownie przez kierowcow starych niemieckich samochodów :) ale to moze i lepiej bo nie są tak popularne jak VW a przez to ceny na rynku wtórnym są atrakcyjne
  • Odpowiedz
@Pro_Proboszcz: mają specyficzny sposób ryglowania zamka - przez obrót, jak w karabinach. Dzięki temu nie ma efektu podrzutu przy strzale, jak w pistoletach z tradycyjnym zamkiem na suwadle :)


@jesse__pinkman: cumplu tu kompletnie popłynąłeś.
1. Zamek nie jest ryglowany przez obrót w tym pistolecie. Może mylisz z Desert Eagle, ale tam jest stosowany z innych powodów.
2. Efekt podrzutu bierze się głównie z lufy umiejscowionej powyżej punktu podparcia, a jest
  • Odpowiedz