Wpis z mikrobloga

@bugg: może to się nada: zaczep o coś kabłąk tej kłódki, tak żeby był naprężony (tak jakbyś starał się ją wyrwać, otworzyć na siłę). Następnie manipuluj cyfropierścieniami od jednej strony do drugiej, przy dużym naprężeniu kabłąka powinieneś czuć duży opór przy manipulacji pierścieniami, i lepiej usłyszysz/poczujesz tę cyfrę, przy której opada zapadka (ruch przez tę cyfrę będzie luźniejszy, niż przez inne).
@bugg: naprez ucho klodki i probuj krecic po kolei wszystkimi pokretlami w obie strony tylko bez pospiechu i delikatnie jak cos poczujesz to zostaw to pokretlo i sprawdzaj reszte i tak az bedziesz mial wszystkie jesli wtedy nie pusci to sprobuj roznych kombinacji z tymi cyframi przesuwajac o jedna pozycje do przodu lub tylu bo mozliwe ze gdzies ci poszlo za daleko albo zatrzymales sie przed a jak nie to oddaj
Wydaje mi się że to nie będzie miało znaczenia. Ja zacząłem od lewej strony(kłódka była ustawiona jak na twoim zdjęciu) bo było mi tak łatwiej ją ciągnąć lewą ręką a prawą ustawiać kod.