Wpis z mikrobloga

Witacie.

Co powiedzielibyście na wykopowo-mikroblogowy turniej Left 4 Dead 2?
W puli nagród znajduje się:
2 euro w skinach od CS:GO
1,5$ (chyba też w skinach) od bordowego [fanfary] @vesterr [/fanfary]
gifty do takich gier jak: spacechem i contraption maker. Podziękowania dla @DajMinusTemuNaDole
Mam też informacje o kluczach do Overlordów na Steam i jeszcze jednej bundlówce
Nie obrażę się gdy ktoś wrzuci coś do puli.

Chciałbym też podziękować @moreover i innym osobom z MirkoGamingSquad za to, że zgodzili się udostępnić mi Twitch i podzielili się swoim doświadczeniem w organizacji turnieju.

Czas na podanie drużyn- do niedzieli godzina 18.00
Zasady:
1: Wybór mapy- drużyny dają swoje propozycje i dogadują się między sobą. W przypadku konfliktu prowadzący konfliktu rzuca monetą lub losuje w Excelu. Jeśli jedna z drużyn chce grać na mapie spoza puli map oficjalnych, a druga się na to nie zgadza- wybrana zostaje mapa oficjalna
2: Jedna gra- jedna pełna mapa. Jeśli drużyny ustalą między sobą mogą ominąć którąś część (finał lub pierwszy fragment)
3: Jeśli to możliwe ktoś mógłby pozwolić oglądać swoją grę (opcja Steam) a wybrana osoba (lub ja) zostałaby komentatorem na Twitchu.
4: Nie ma bólu dupy o przegraną- sami dobieramy składy i gramy dla zabawy. Spamowanie TSa, Steama, Wykopu może zakończyć się usunięciem z turnieju.
5: Gramy na oficjalnym dedykowanym serwerze, lub ktoś jest hostem. Nie gramy na error server, promodzie i innych wynalazkach.
6: Dogrywka jeśli obie drużyny się zgodzą lub gdy kogoś wywali. !UWAGA! jeśli jest duża dysproporcja punktów i ktoś wyjdzie z gry- nie będzie dogrywki bez zgody drużyny wygrywającej.
7: W drużynie może być jedna osoba która założy konto na wykopie po opublikowaniu [tego wpisu](http://www.wykop.pl/wpis/15581437/witam-co-powiedzielibyscie-na-wykopowo-mikroblogow/52662601/#comment-52662601
)

Wiem, że osoby ze spamlisty czytały praktycznie identyczną wiadomość- teraz wołam również ludzi z MirkoGS. Jeśli znacie inne miejsca w sieci gdzie zbierają się wykopowicze grający w L4D2 dajcie znać.
W.....t - Witacie. 

Co powiedzielibyście na wykopowo-mikroblogowy turniej Left 4 D...

źródło: comment_KXfbi8Qfh531I9v3b9WWtOXzWrHF3FZz.jpg

Pobierz
  • 15
@IrvinTalvanen: Proponowałbym zacząć w przyszłym tygodniu- skoro w niedzielę (lub trochę wcześniej) pojawią się składy. Można już w niedzielę gdy będą początki drabinki.

Mam nadzieję, że spotkamy się na serwerze i zobaczymy kto gra lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)