Wpis z mikrobloga

Udało mi się obejrzeć przedpremierowo ''Zjawę''. Nie jest dobrze. Przynajmniej dla twórców którzy chcieli powalczyć w tym roku o oskary bo Zjawa wszystko zgarnie. Dosłownie wszystko. No, może poza główną rolą męską dla DiCaprio, który swoim aktorstwem odlał się ciepłym moczem na współczesne gwiazdy kina. Najlepsza rola w jego karierze - a pułap do przeskoczenia był naprawdę wysoki. Scena ataku niedźwiedzia i jazdy konnej w przepaść kręcone jednym kilkuminutowym ujęciem to najlepsze co przydarzyło się kinu przez ostatnie 20 lat.

Zabrakło skali do oceny. Ten film już ma u mnie status kultowego. Czuję, że będzie wspominany przez lata. #film
WezelGordyjski - Udało mi się obejrzeć przedpremierowo ''Zjawę''. Nie jest dobrze. Pr...

źródło: comment_hWEdhFnypWqUspNpke0vyXUGal38AXd9.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@Joz: Redmayne dostanie oscara za Danish Girl. Jestem w tej kwestii nawet w stanie postawić pieniądze.

@WezelGordyjski: Dziwne jest to że ocena na metacritic tego filmu jest dość przeciętna, wyżej w rankingu znajduje się choćby Steve Jobs i kilka innych filmów.http://www.metacritic.com/movie/the-revenant-2015

Przemilczanym filmem który zbiera o dziwo kapitalne recenzje jest choćby film "spotlight" - polecam sie zapoznać.

@kamilek98PL punkt w sedno. Czekam aż zbierze się ekipa
  • Odpowiedz