Wpis z mikrobloga

Jest 2015 rok, każdy ma słuchawki. Ale kto ma dobre a kto złe? No na pewno ci którzy mają takstar pro80v2 stoją przy 1 stronie barykady. Ja zakupiłem rebrand pro80 od Kingston czyli HyperX Cloud 1. Czyli takstar+średni mikrofon. Słuchawki mam już od maja więc mam wyrobione zdanie. No to do "recenzji"...

Słuchawki przychodzą nam w bardzo ładnym kartonowym pudełku, fajność. Jakieś tam papiery że jesteśmy fajni i takie tam. Słuchawki na pierwszy rzut oka wyglądają jak czołg, wielkie metalowe dwa słuchawy w skórze/welurze bo przychodzą nam oba w opakowaniu.Z czego ten welur jest wątpliwej jakości i jest strasznie twardy.
Do Skóry zastrzeżeń nie mam. Przychodzi również ten mikrofon ale to nie recenzja sprzętu dla graczy tylko słuchawek dla kogoś kto lubi posłuchać muzyki mniej więcej świadomie. Jak za 250ziko (za tyle je kupiłem) to wyglądają cudnie. Pierwsze skojarzenie to dt770 ale muszle są bardziej jajkowate.
Kabel w oplocie, z przedłużką z pilotem i zwykłą gumową. Razem ma to z 4/5 metrów. Może nie jest to kabel ze złota czy coś z #audioboners ale wygląda ok.

Co do muzyki którą grają wyjątkowo dziwnie i dziwnie. Grają dosyć V która bardziej od litery przypomina kanion. Środka prawie nie ma, a właśnie bardzo go lubię. Ale to moje prywatne zdanie, jak lubisz V to będzie git.
Słuchałem na nich wielu gatunków muzyki i najlepiej nadają się do mojego ukochanego Queen'u. Po prostu grają bardzo ładnie. Technogrzmoty trochę słabo, ot takie zdziwienie bo grają V. Scena może nie jak w amfiteatrze ale jak w kinie w małym mieście, nie powala ale tragedii nie ma. Słuchawa ma dosyć dobrą separacje dźwięków, jak dobrze nagrana piosenka to bardzo ładnie preparuje jeden dźwięk od drugiego.
Ale bardziej warstwowo niż przestrzennie. Po drobnych korektach w eq grają baardzo ładnie. Może nie jak moje ukochane od jakiegoś czasu Final'e pandora hope VIII które kosztują bagatela 40x więcej. Ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Trochę porównanie z czapy ale co tam :v

Trochę gadaniny było, mam nadzieję, że troszkę przybliżyłem te słuchawki. Jaby cuś to pisać w kom. ja chętnie odpowiem na pytania. Jak dla mnie 7/10 jak za tą cenę, jakiegoś rywala to to nie ma w tym budżecie :v #audio #audioboners #sluchawki #recenzujo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@jacek-le: Może ja mam coś nie tak z dźwiękówka bo wale na 1150 ale na 887 (z tego co pamiętam) było tak samo. Rozdupiłem xonara i muszę sobie teraz dozbierać do hd2 i jakiegoś fajnego mic na usb.