Wpis z mikrobloga

@nihon:

Ktoś napisał mi, że zakończenie będzie perfidne

no elo ( ͡º ͜ʖ͡º) co do zakończenia to też miałem mocno mieszane uczucia ale koniec końców się z nim pogodziłem chociaż teraz raczej nie jestem w stanie przedstawić dlaczego bo to dawno dosć było i niewiele pamiętam ;p

w każdym razie pomimo końcówki(która można zwalić na to, że to był debiut autorki) cała reszta jest imho naprawdę
@Fizz: zacząłem się powoli godzić z tym zakończeniem, jak już wylałem swój żal ;p Już się połapałem, że to ty, bo przejrzałem swoje wcześniejsze wpisy. Mimo wszystko nie lubię, jak się mi mówi cokolwiek nt. zakończenia. Bo to później siedzi we łbie do końca. A im bliżej zakończenia, tym bardziej daje o sobie znać. "Perfidię" mogłem np. zrozumieć tak, że Yoko


Nie ma short story. Polskie wydanie jest spoko, choć jest
@nihon: tak jak sobie przypominam to moje odczucia co do końcówki miały taki przebieg: really? REALLY? FFS ... eh, rest was so good so i guess can forgive lackluster finish. czy coś. bo tak szczerze mówiąc to afair zakończenie jest ok, nie jest super-hiper ale pasuje w miarę a co najważniejsze nie jest złe tj. nie psuje postaci, fabuły etc per se. a co do tego w spoilerze to nawet bez
@nihon: a ja raczej nie, wydaje mi się historia lepiej pasuje do medium w jakim została wydana niż jako anime. poza tym za dużo tu rzeczy, które można w łatwy sposób spieprzyć :D jeszcze w niektórych adaptacjach to można się pocieszać, że np. walki są fajne czy coś mimo gwałtu na materiale źródłowym a tutaj nie bardzo. od razu by też leciały jakieś idiotyczne derpy typu hurr durr hyouka v2 dur