Wpis z mikrobloga

@Lanc: Zauważyłem ostatnio, że ludzie robią z blackberry. Dzisiaj spróbowałem(5 dni steep), za #!$%@? nie smakuje to tak jak ten black pom pom, którego robię już strasznie długi czas. Dlatego imo jedyny prawilny jest z black currant.
@GaHee: Ale mnie kusicie na tego pom poma, z każdej strony go widze juz :D szkoda, ze akurat kończy mi sie baza i nie mam przeznaczonej kasy na aromaty. Ale następne zamowienie to na pewno bedzie to
@Onifai: Ja używam już go od roku. Teraz już coraz rzadziej, ale z początku 2 miesiące go robiłem. Potem ludzie podchwycili ten przepis i teraz ma większe grono wielbicieli. Mi się już delikatnie przejadł.
@Onifai: Wiem, że było, ale jakiś czas temu zamówiłem z 12 aro to teraz kolejne mam brać? :) a 1 to tak średnio zamawiać chyba żeby stacjonarnie mieli, ale to musiałbym przedzwonić
@Hark: Ja zawsze robię z cytryną od Inawery, bo kiedyś ciężko było z dostępnością tej od TPA(teraz tylko od @Smooke_pl jest TPA cytryna), więc zawsze robiłem z tą od Inawery. Poza tym nadaje się też Lemoniada od EF.
@Hark:
BlackCurrant TPA - 9%
Pomegranate TPA - 8%
Lemon (koncentrat) Inawera - około 0.5-1%
chyba tak. az sobie zapisalem jak ciagle ludzie o niego pytaja i polecaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) aromaty w drodze
@GaHee: Mnie tam ten z blackberry smakował. Teraz zrobiłem pseudo 'pompona' z granatem od nas - który jest zupełnie inny od tego z TPA - też specyficzny i dziwny (ale dobry). Smakuje całość jak jakieś landrynki owocowe, możesz sobie sprawdzić też. A i kolor ma jak... fioletowy Efest :). Mi blackberry zasmakowało od czasu pierwszej mieszanki blackberry + blackcherry w proporcjach 1:1.

Polecam też #autorskie na 120ml bazy:

Black Currant -