Wpis z mikrobloga

@MatMal: tansza alternatywa? skasowac "gun free zone" i juz psychole nie beda tam wchodzic.

psychole ida tam bo wiedza ze nikt im sie nie przeciwstawi. wystarczy jeden nauczyciel z klockiem i szkoleniem za w sumie 500usd. wystarczy ze psychol nie bedzie wiedzial ktory to nauczyciel i juz sie obsra ze mu sie w takim miejscu nie wyjdzie masakra.
@BrzydkiBurak: to prawda. Aczkolwiek w głębi duszy tkwię w przekonaniu że idealnego świata, który i tak trudno mi sobie wyobrazić, nie zbudujemy na powszechnym dostępie do jakiejkolwiek broni. Demokracja pokazała że większość obywateli jest, w cudzysłowie - "głupsza". Czyli wg. takich sondaży, negatywna. Nie można więc chyba pozwolić tej negatywnej grupie sięgać po tak niebezpieczne narzędzia?

To bardzo pesymistyczna wizja nas jako ludzi, osobiście chciałbym świata bez przemocy, ale chyba ta
@BrzydkiBurak: Rozwiej me wątpliwości, jako znawca w temacie, w takiej sprawie: załóżmy, że mam broń CP i czy mogę z takim załadowanym rewolwerem chodzić se po mieście dla własnej ochrony? Broń jest w kaburze schowana w taki sposób, że nikt o tym nie wie. W różnych miejscach ludzie różnie piszą, ale wydaje mi się, że nie jest to zabronione?
Druga sprawa, ile można trzymać załadowany rewolwer, aby dało się strzelać? Chodzi
@sklej89: nie ma zakazu wiec mozesz nosic ale zgodnie z wytycznymi dotyczacymi kazdej broni palnej - omijasz zgromadzenia publiczne autobusy jestes trzezwy itd. osobiscie nie polecam rozdzielnego cp do noszenia ze wzgledu na zdziwienie policjantow czy ogolnie zawodnosc takiej broni. ale jak ktos bardzo chce to jego sprawa.

jak ktos twierdzi inaczej to niech poda podstawe prawna :p

jesli mamy dobry kapiszon i dobrze ubita kule a dodatkowo potraktujemy wszystkie szczeliny