Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypomnę, że Petru namawiał do kredytów we frankach nawet wtedy, gdy sam już po cichu swój kredyt przewalutował na złotówki.
Lepszy niekompetentny uczciwy niż kompetentny oszust.
Ba, nawet niekompetentny oszust lepszy niż oszust kompetentny. Bo ten ostatni oszuka i okradnie najsprawniej.

Naprawdę wierzycie, że w Petru obudził się duch patrioty i chce zostać premierem za nędzne grosze?
Rzecz toczy się o dużo większą stawkę, ale macie za małe rozumy by to pojąć.

Jeszcze was kukle z bólu będą swędziały po rządach Nowoczesnej.

A teraz przepraszam kochani, idę zobaczyć jak Ryszard sra na Polskę w MSZ Belgii.


#polityka #nowoczesna #nowoczesnapl #neuropa #4konserwy
k.....z - Ja tylko przypomnę, że Petru namawiał do kredytów we frankach nawet wtedy, ...

źródło: comment_NmyUlKFBvOYbmS86oUfcT0m8IAviLhHk.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@kaucz: oczywiście płatne trolle @theone1980 i @zgnily zaplusowały bez czytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepszy niekompetentny uczciwy niż kompetentny oszust.

Tyle że wybór nie jest taki jaki przedstawiasz, jeżeli zakładamy że Swetru jest oszustem, wybór
  • Odpowiedz
@macgie29: @BielyVlk: @lerner: @kaucz: Petru to niebezpieczny typ i w jego karierze jest kilka niewyjaśnionych sytuacji jak choćby bycie doradcą Tuska. Można się tego dowiedzieć z wikileaks i notatek jakie wyciekły z ambasady amerykańskiej ( https://wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW288_a.html ). On sam temu zaprzecza ( http://www.wprost.pl/ar/521096/Petru-Nie-bylem-zadnym-doradca-Tuska/ ) Czemu miałby w tej kwestii kłamać? Skoro Petru ma być zbawcą polskiej polityki i kreuje się na antysystemowca to czemu
  • Odpowiedz
wybór wygląda tak: niekompetentny idealista vs kompetentny oszust.

ja o tym wiem i nie ma to dla mnie wielkiego znaczenia bo w przeciwieństwie do większości naiwnych na tym portalu wiem z historii że cechy "dobre" wręcz przeszkadzają

Dodam tylko że mój pogląd na politykę jest do bólu pragmatyczny lub wręcz cyniczny, więc wiele osób się z tym nie zgodzi.


@lerner: pozwól że się pośmieję, bo mnie wołasz ( ͡°
  • Odpowiedz
Petru to niebezpieczny typ i w jego karierze jest kilka niewyjaśnionych sytuacji jak choćby bycie doradcą Tuska.


@Astroc: Kilka to więcej niż jedna zatem przytocz więcej, tak aby zachować integralność wypowiedzi. Co do notatki, z tego co wiem została sporządzona ponieważ jakiś typ zobaczył Petru i Tuska schodzących razem po schodach (to nie żart).

Czemu miałby w tej kwestii kłamać?

a kto mowi że kłamie, masz jakieś dowody? podziel się, wtedy cała #neuropa i sympatycy nowoczesnej
  • Odpowiedz
Kilka to więcej niż jedna zatem przytocz więcej, tak aby zachować integralność wypowiedzi. Co do notatki, z tego co wiem została sporządzona ponieważ jakiś typ zobaczył Petru i Tuska schodzących razem po schodach (to nie żart).


@lerner: a to ciekawe, czekam na źródło tych rewelacji. Rozumiem że to oficjalny komentarz USA po ujawnieniu przecieku z ich korespondencji?

nie kreuje się na antysystemowca, od początku mówi że jest zwolennikiem ewolucji i reform a nie wywracania wszystkiego do góry
z.....y - > Kilka to więcej niż jedna zatem przytocz więcej, tak aby zachować integra...

źródło: comment_Ii8OJDWMOynIl7ev873WhqAqfoQvR9Kj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ano to że najgorszymi i najpodlejszymi rządzącymi oraz zbrodniarzami nie byli oszuści, tylko ci kierujący się ideologią, niezależnie czy religijną (islam) czy polityczną (nazizm, faszyzm, stalinizm).

Nieco inaczej ale podobnie jest z Kaczyńskim, on wyznaje zasadę "po mojemu albo żegnam" i "ja wiem najlepiej".

Dodaj do tego jego zamordystyczne podejście i otrzymasz mieszankę wybuchową. Uważam po prostu że tacy ludzie nie powinni rządzić.


@lerner: Zgadzam się, aczkolwiek pisząc o niekompetentnym uczciwym wcale nie miałem na myśli Kaczyńskiego.
On również przez działania swoich wykonawców może być uznany za oszusta. Nie będę tu przytaczał starych spraw, a tylko nowsze: "szef MSW w swej pierwszej wypowiedzi na użytek zewnętrzny atakuje Niemcy i wypomina im rzeż Woli, lider partii zapowiada ostry kurs względem Brukseli, szef MON deklaruje, że wcześniej podpisane kontrakty zbrojeniowe nie obowiązują nowego rządu, jego zastępca oznajmia w wywiadzie radiowym, że będziemy starać się o broń atomową, a min. Szymański oświadcza, że obecnie nie ma możliwości wywiązania się z zapowiedzi alokacji uchodźców w naszym kraju, do czego zobowiązał się gabinet Ewy Kopacz. Tylko, że zaraz potem okazuje się, że nowa pani premier grzecznie zgadza się na przyjęcie wcześniej uzgodnionej liczby 7 tysięcy uchodźców, min. Błaszczak deklaruje współpracę z Unią w sprawach wszelakich zagrożeń, rzecznik MON dementuje słowa o uzbrojeniu naszej armii w głowice jądrowe, a szef tego resortu jednak twierdzi, że został źle zrozumiany i zapewnia, że nasz kraj jest nadal zainteresowany zarówno zakupem Caracali, jak i amerykańskiego
  • Odpowiedz
są jakieś banki, które ich nie udzielały?


@kaucz: Nie wiem, ale bank pod zarządem Morawieckiego ich udzielał ile wlezie - i zarabiał na tym kupę kasy.
  • Odpowiedz
no i chwała mu. Tylko czy biegał po stacjach telewizyjnych jako niezależny ekspert doradzając ludziom?


@kaucz: Chwała? Petru jest za to krytykowany, ale Morawiecki chwalony? Nie wiem czy latał po stacjach - ale w tych stacjach puszczał reklamy swojego banku i miał całą armię sprzedawców wciskających te kredyty ludziom.
  • Odpowiedz
@rzep: nie znasz sytuacji i portfela bzwbk. akurat jestem długoletnim klientem tego banku. Nigdy nie wciskano mi kredytu we frankach ani nie reklamowano ich. Wiesz dlaczego? Bo to nie bzwbk je udzielał, a robił to santander consumer bank, który dopiero niedawno wszedł do bzwbk. Kredyty we frankach są z santandera.
Kolejny raz czepiasz się czegoś bezpodstawnie.
k.....z - @rzep: nie znasz sytuacji i portfela bzwbk. akurat jestem długoletnim klien...

źródło: comment_91uNOHKpdSrNdYxvSJWVNiWa4E1eGQqz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzep: xD w takim razie wykryłeś kłamstwo Morawieckiego. Teraz pytanie o proporcje. Ile kredytów frankowych jest z samego bzwbk, a ile z consumera i kredyt banku. Podejrzewam, że w tej kwestii nie kłamie. Bzwbk to ogólnie nie był nigdy dobry bank do kredytów.
  • Odpowiedz
xD w takim razie wykryłeś kłamstwo Morawieckiego.


@kaucz: To oczywiste, bo to bankster, a każdy bankster to kłamca. Polskę chce sprzedać żydowskim bankom!
  • Odpowiedz