Wpis z mikrobloga

#internet #windows Mam problem z modem usb Huawei E3372h. Po listopadowej aktualizacji, którą windows 10 zainstalował mi "przymusowo" system widzi modem jako pamieć usb, nie kartę sieciową. W device manager mam tylko podpisany modem w sekcji dyski. Odinistalowałem modem z device mangera, podlaczylem jeszcze raz, wziąłem autorun. Skończyła się instalacja, a modem dalej "siedzi" w sekcji dyski. Przed aktualizacją wszystko działało. Pobierałem też sterowniki od huawei ale ich program (po zainstalowaniu wszystkiego) twiedzi, że nie widzi tego modemu. Czy ktoś miał może podobny problem ? Dioda na modemie miga ciągle na zielono. Mirki pomóżcie (,)
  • 4
Super. Pozdrawiam serdecznie i cieszę się, że pomogłem. Zapisz sobie nazwy plików działajacego sterownika, skopiuj je w bezpieczne miejsce i zainstaluj po usunięciu "ulepszonych" z nowej aktualizacji. W10 jest całkiem miłe wbrew pozorom. Mi nie działa zmiana kolorów podświetlenia klawiszy od czasu jak zainstalowałem W10 ale przyzwyczaiłem sie do zielonych a w weekend pomęczę stare dobre sterowniki.