Wpis z mikrobloga

#gry #lanoire #pc
Mirki po kilki latach chciałem sobie pograć w L.A. Noire bo jest przecież spolszczenie, ale niestety jest problem z social clubem. Mam wersję Skidrowa, internet przy odpalaniu wyłączony, antywirus też. Po próbie stworzenia konta offline/lokalnego wywala z gry.
  • 15
@Asterling: nie próbowałem, a za trudne jest dla mnie to angielskie słownictwo. Przy pierwszych próbach odpalenia wyświetlał się tylko znaczek rockstar i wyskakiwał błąd socialclub.dll więc zaktualizowałem go, a teraz się dzieje to co już napisałem( ͡° ʖ̯ ͡°)
edit: z tym że już mogę tworzyć konto w tym social clubie, ale i tak wywala
@Vuze: Angielski jest w miarę prosty a bardziej musisz zwracać uwagę na mimikę twarzy a zawsze możesz przeczytać co mówiła osoba pytana. Spróbuj bez spolszczenia może bo to może być powód.
@Vuze: Zbyt wiele zmiennych , zaczynając od starej wersji gry i zbyt nowego spolszczenia, kontynuując po przez różne błędy które mogą być z twojej strony.

Pobierz stabilną wersję albo baw się w patche. ( Ewentualnie kup grę ze wszystkimi dodatkami )

Dla przykładu ile ta gra ma już dlców i patchów.

"
Wydanie XXXXX, gra od razu scrackowana po instalacji (crack od Reloaded). Zawiera aktualizacje do wersji 1.3.2617 (15.11.2012) oraz 9