Wpis z mikrobloga

Witam ,
Jestem nowym posiadaczem roidmi, mam problem z logowaniem do aplikacji.
Otóż przy rejestracji podałem maila na pocztę interii ale był problem z linkiem aktywacyjnym (na pocztę nic nie przyszło a poprzez aplikację "CHECK YOUR MAILBOX" wywalało jakiś błąd).W końcu podałem swojego google maila i aplikacja przekierowała mnie do akceptacji a później do logowania. Myślałem że już po wszystkim ale przy logowaniu wywala błąd "invalid username" oczywiście login wpisany jest dobrze.
  • Odpowiedz
Ja chciałem się podzielić wrażeniami z użytkowania XIAOMI ROIDMI 2S. Różnica między transmiterem od Chińczyka za 30 zł, a tym urządzeniem, kolosalna, jeżeli chodzi o jakość dźwięku i wykonania. Szumy lekkie są, wyciszają się kiedy dotknę transmiter ręką wtedy się wyciszają do akceptowalnych wartości. Czytałem opinie że kabel podłączony do transmitera daje lepszą jakość. Sorry ale nie wiem czego? Ja podłączyłem kabel i jakość muzyki i szumy były dokładnie takie same, więc
  • Odpowiedz
Kolejna garść informacji odnośnie XIAOMI ROIDMI 2S. Po 4 dniach użytkowania "piękno" transmitera zostało zakłócone rysami od gniazda zapalniczki.
Funkcja zestawu głośnomówiącego to nieporozumienie. O ile ja dobrze słyszę to żeby mnie ktoś słyszał muszę drzeć ryja przy zwykłym krzyku rozmówca co chwila pyta "co?". Tym samym potwierdzam znalezioną gdzieś informację.
Jeżeli dzisiaj miałbym wybrać jeszcze raz to wybrałbym pierwszą wersję transmitera za 88 zł, a nie drugą za 175 zł która
  • Odpowiedz
Witajcie chcę się przerzucić z transmitera za 30zł z allegro na Roidmi 1 mam parę pytań :

1) Czy nie ma żadnej możliwości żeby odsłuchać muzyki z pendrive/karty/jacka?
2) Co do zmian częstotliwości ja używam iPhone (tutaj nie zmienię tak?) ale dzwieczyna Androida, czy jak z jej telefonu zmienię częstotliwość to będzie ona automatycznie taka sama na wszystkich urządzeniach (czyt. iPhonie też?)
3) Czy z iPhone muszę mieć jakąś aplikację (chociażby dla
  • Odpowiedz
Witam 2 dni temu kupiłem na alledrogo xiaomi roidmi 2s i tak po pobraniu apki że sklepu roidmi driver wersja 2.0.4 wszystko jest ok pozatym że dźwięk idzie tylko z tych aplikacji które są na liście w dedykowanej apce a już np jak włączę open FM to cisza jest jakaś możliwość żeby dodać tam inne aplikacje do tej listy? A w apce 2.0 tej przetlumaczonej dostępnej na forum nie idzie się zalogować
  • Odpowiedz