Wpis z mikrobloga

No to moja paczka na #secretsanta dziś wyruszyła w długą drogę przez pół świata :) Mam nadzieję, że spodoba się wylosowanej osobie, bo włożyłam w nią mnóstwo serca. Tylko czekolady zostały mi do pożarcia - już by paczka przekroczyła 2kg gdybym je dołożyła i wysyłka kosztowałaby kilkadziesiąt zł drożej. Ale inne łakocie się załapały, więc i tak jestem zadowolona :D

@Wykopaliskasz: poszło listem poleconym. A karton miał wymiary ok 32x40x10 i ważył prawie 2kg :)

#redditgifts
  • 22
@PanKara: tak, ta sama cena - a jak uda Ci się zmieścić w 1kg to 43,30zł. Niestety nic tańszego od poczty nie znalazłam. I świetnie, że do 2kg może iść jako list - to już jest nieco taniej niż przy paczce ;) i nie trzeba tych wszystkich pierdół wypełniać :)
@tage: no byle 2kg nie przekroczyć. Co ciekawe nie ma nigdzie podanych rozmiarów przesyłki. Nawet w zeszłym tygodniu byłam na poczcie żeby dopytać i pani sprawdzała w tych swoich papierach i nie znalazła nic poza tym, że do 2kg możesz nadać jako list, a jak przekroczysz to tylko paczka :) Dziś zataszczyłam swój karton i bez problemu przyjęli i nadali :) Przypuszczam, że w obrocie zagranicznym nie robi im różnicy czy
@Aviendha: Ja wszystko, co zamierzałem wysłać, spakowałem do worka i zaniosłem na pocztę, żeby mi zważyli. Wyszło 1,8 kg. W domu zapakowałem do pudełka i okleiłem taśmą. Jak zaniosłem do wysyłki, to okazało się, że 2,1 kg. Na nieszczęście później miałem coś do załatwienia i musiałem pakunek zostawić na poczcie, żeby z tym nie chodzić. Zapłaciłem 126 zł. Trzeba było zważyć z pudełkiem i rolką taśmy. Muszę kupić sobie jakąś wagę
@Aviendha: potwierdzam, też wysłałem karton o wadze 1,95kg i przeszedł jako list (tylko musiałem żelki wyciągnąć żeby się zmieścić w limicie :P)

btw. jaki prezent sprawiłaś i jakie zainteresowania miał wylosowany?
@shichibukaii: moja wylosowana jest w średnim wieku mamuśką 3 dzieci zajmującą się hodowlą owiec i kurczaków :) Ogólnie po wystalkowaniu wydaje się być sympatyczna. Ale chyba żadnych konkretnych zainteresowań nie wymieniła.

Dostała ode mnie grę planszową, związaną z tym co robi ( ͡ ͜ʖ ͡) Do tego upiekłam jej ozdoby na choinkę i zrobiłam takie małe diy specjalnie dla niej :)