Wpis z mikrobloga

Rutek na FB: "Przedstawiam również KULISY ZATRZYMANIA MOJEGO WSPÓŁPRACOWNIKA Radosława Białka, który do dzisiaj przebywa zatrzymany w Poznaniu.
Radosław Białek padł ofiarą pewnych rozgrywek, których celem byłem ja i moje Biuro - takie informacje dotarły do mnie przed momentem.
Kilka dni temu prawdopodobnie ta sama osoba, która złożyła doniesienie na policji jako świadek (kobieta) podjechała rowerem do radiowozu Biura - Hummera, który zaparkowany był na parkingu przy moście Rocha i w którym znajdował się między innymi Radek. Kobieta nawiązała rozmowe z Radkiem rozmawiając o sprawie, a także o swoich prywatnych przeżyciach. Na koniec wymieniła się kontaktem telefonicznym po czym odjechała... Po wnikliwej analizie wiemy, że była to osoba podstawiona przez osoby, które chcą zdyskredytować mnie i moje Biuro jak i współpracowników.
Bez wątpienia głównym celem całej akcji miałem być ja..."
#ewatylman
  • 8
@gwozdzprogramu: zgadzam się się z Tobą bo rutek gada to co większość z nas - czyli same przypuszczenia. Sęk w tym że on może każde z przypuszczeń zbadać i na teraz wygląda to tak, jakby ktoś próbował mu to utrudniać. Zauważyłeś ze w pierwszych dniach Policja+Rutek wgl nie współpracowali, kilka dni później na konferencji pan rzecznik Policji ramie w ramie z rutkiem (już wszystko cacy, współpracujemy, wspólne ustalenia itd). Kiedy tylko