Wpis z mikrobloga

Usunięcie tego komenta z 200 plusami akurat był celowy żeby był ból dupska ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rosuene: Taa, jasne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@krdk: Niezła Korea Północna w tym wpisie co podlinkowałeś :D
  • Odpowiedz
oczywiście lekko przerobione żeby było śmieszniej XD


@krdk: Zalinkowałem taki bo "czystego" nie znalazłem.

Ah no tak, zapomniałem, poza memami są jeszcze gównofilmiki XD


@krdk: Możesz oczywiście siebie okłamywać, że Nowoczesna to grupa ekspertów zebrana wokół Petru, a nie zwykła partia polityczna ale rzeczywistości nie zmienisz i wciąż będzie to tradycyjna partia, czyli zbieranina miernych ale wiernych politykierów.
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz:
Możesz oczywiście siebie okłamywać, że KUKIZ'15 to grupa ekspertów zebrana wokół Kukiza , a nie zwykła partia polityczna ale rzeczywistości nie zmienisz i wciąż będzie to tradycyjna partia, czyli zbieranina miernych ale wiernych politykierów.

Możesz oczywiście siebie okłamywać, że PiS to grupa ekspertów zebrana wokół Dudy, a nie zwykła partia polityczna ale rzeczywistości nie zmienisz i wciąż będzie to tradycyjna partia, czyli zbieranina miernych ale wiernych politykierów.

Możesz oczywiście siebie okłamywać, że KORWiN to grupa ekspertów zebrana wokół Korwina, a nie zwykła partia polityczna ale rzeczywistości nie zmienisz i wciąż będzie to tradycyjna partia, czyli zbieranina
  • Odpowiedz