Wpis z mikrobloga

Mirki znajdę gdzieś taniej #xiaomi Redmi Note 3 niż na banggood za 189 dolarów z kuponem 20/200? Dobrze rozumiem że wysyłają 25 grudnia? Pamiętam że Note 2 nie miał żyroskopu czy czegoś tam i nie można się było bawić w VR, jak to jest w Note 3?

#telefony #miui
  • 15
@Neaopoliti: Xiaomi robi najlepsze powerbanki, więc pewnie też umieją zrobić dobrą baterię do smartfona. Zastanawiałem się też nad mi4c, ale to już jest sporo droższe
@m1804: najlepsze ? Masz jakieś testy czy porównujesz je z noname powerbankami ? Ja jestem taki, że jak coś pisze to podejrzewam, że jest to po prostu tani marketing - dlatego mnie interesują rzeczywiste testy, a nie napis 4000 mah.
@Neaopoliti: kolega przez najlepsze rozumie pewnie stosunek jakosc/cena.
Sa tanie bo 10000mAh kosztuje okolice 45zl. Po pierwsze design, po drugie niesciemnona pojemnosc, po trzecie wielkosc i kabelek ktory pozwala te 2A wycisnac.
Smiem twierdzic, ze to sa jedne z najlepszych PB na rynku a i pare testow na necie tez sie znajdzie.
@Neaopoliti: znajdz mi ktorys z wymienionych przez ciebie PB za 45zl.
Adata 10000 na xkom kosztuje 90zl, jest delikatnie wiekszy i ciezszy.
Samsung zblizony pojemnoscia to 100zl i nieznane gabaryty, bo nigdzie nie podaja wymiarow [sic!].

Ja tam nie chwale w czambul xioami, ale jak pisalem sotosunek jakosc/cena ma obecnie najlepszy na rynku.
Nawet bawiac sie w ladowarki na ogniwach 18650, nie uda sie tego taniej zlozyc, no chyba ze jakies
@PurpleHaze: Ale mówisz o imporcie :) Weź dolicz VAT i obsługę celną jeszcze oraz brak gwarancji (ta chińska to jest problem, bo mogą doliczyć ponownie VAT). Ale masz rację, że najtaniej wyjdzie Xiaomi z Chin. Ja mogę wejść na magazyn Samsunga z Belgii (oficjalny magazyn na EU) i będę miał za 50-60 zł jako klient biznesowy, a będę sprzedawał za 100 zł, żeby zarobić.
@Neaopoliti: vat nie zaplacisz ani obslugi celnej jesli jestes klienten indywidualnym, bo vat jest powyzej okreslonej kwoty dopiero doliczany, cos mi sie kolacze ze 30$.
Jedyne co to gwarancja, i czas oczekiwania rzedu 3 tygodni.