Wpis z mikrobloga

#dontstarve Czy ktoś próbował już naprawić tę dziwną maszynę, która wygląda jak zabawkowa łódka? Niestety umarłam zanim pomyślałam, żeby zrobić screena. Chodzi mi o coś takiego jak na zdjęciu, tylko że to jest oczywiście statek. Znalazłam też jakieś dziwne ustrojstwo metalowe, niestety nie ma żadnej interakcji pomiędzy jednym a drugim :( Nie wiem jak to wygooglować, chociaż nawet nie wiem czy chcę, bo dowiem się więcej niż bym chciała i zepsuję sobie zabawę :D
ojacieniemoge - #dontstarve Czy ktoś próbował już naprawić tę dziwną maszynę, która w...

źródło: comment_lrooxczflREH64dAL9ytdfA3pE2cS5Yt.jpg

Pobierz
  • 13
@Zeronader: Próbowałam, nie było żadnej reakcji :( Jak zwyczajnie badam, to pojawia się tylko komunikat, że trzeba tę maszynę naprawić. A tę rzecz znalazłam w skarbie piratów, więc być może część da się znaleźć tylko przez listy w butelce, bez szukajki.

Tak właśnie podejrzewam, że to jakiś portal. Być może trzeba użyć tych rzeczy w odpowiedniej kolejności żeby zaskoczyło. Dzisiaj wieczorem chcę ostro pocisnąć z grą, więc jeśli znajdę to ustrojstwo