Wpis z mikrobloga

@TheSjz3: Seria pro to jedyne w jblu warte uwagi. Te wielkie 4350 b to wydatek ok 80 tysięcy złotych za sztuki w dobrym stanie po renowacji. Gra to pewnie w cholerę detalicznie z chorą dynamiką i super liniowo. Nie każdemu takie granie może się podobać, mi się podoba ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ojezu: no właśnie jak to jest. obecnie jak kupujesz kolumne to żeby była w miarę wysoka i wąska, bo stereo, bo scena, bo cośtam. a Ci jebneli kwadratowego kloca z głośnikami o kosmicznej efektywności, który gra po prostu kierunkowo wszędzie i jest zajebisty xd tak samo tannoy. nie ogarniam tego, ale podoba mi się filozofia.
btw te czerwone nadstawki to są "wysokotonowe"?
@Ojezu: nie no spoko. w sam raz, żeby postawić sobie na biurku koło komputera
tak w ogóle znajomy ma paczki w tym stylu, ale co to jest, nie mam pojęcia. mniejsze oczywiście, ale też kwadratowe i wyglądają jakby miały otwory stratne i gra, no cóż, super gra xd
@lomir: No i wszystko zagra, niepogubi się jak te małe "audiifikskie" pudełka. Sam teraz z monitorów studyjnych jbla korzystam i jestem mega zadowolony. Sprzęt tego typu ma jedną zaletę, gra też przy kiepskiej akustyce.
@Ojezu: kawał drewna xd te monitorki pracowały jednocześnie czy były podpięte jako alternatywny odsłuch?
a ten kloc na dole wygląda albo jak stary technics albo niemieckie ufo z nrd xd
mówisz o akustyce pomieszczenia?