Wpis z mikrobloga

@YourNightmare: Pewnie jakby zliczyl wszystkie pirackie filmy/programy/muzyke osob wypowiadajaych sie w tym watku uzbieraloby sie na 20 takich armanich oryginalnych ;]

@berserka: Tu masz rację, osobiscie posiadam normalny oryginalny zegarek + 2 #!$%@? ktore nosze okazyjnie. Z timexow podoba mi sie szczegolnie seria expedtition aczkolwiek do garnituru juz nie pasuje. Fajne są też zegarki am:pm dostepne w Aparcie, aczkolwiek ich cena powinna byc troszke nizsza - taki mały off-top ;]
@gabrys248: Sam sie nosiłem z zamiarem zakupem #!$%@? AR1452 ale ostatecznie to olałem. Kupiłem sobie porządny zegarek za 250 zł który też świetnie wygląda. Tobie też to polecam bo zapłacisz za dobra #!$%@? 60 dolarów ale to dalej marny chiński mechanizm który po pół roku Ci sie rozleci...
@gabrys248: ja mam ci powiedziec co jest gustowne? Rozeznaj sie w firmach produkujacych porzadne zegarki z tradycja i kup ten, ktory ci sie podoba. Zegarek diesel czy armani to zaden szpan, chyba ze probujesz zaimponowac jakiemus pustakowi w klubie - bron ciebie panie boze cos takiego do koszuli zakladac, bedziesz wygladal jak pajac. Gdzie by to nie bylo, ja na kolesi w takich zegarkach patrze z politowaniem. Zegarek musi byc porzadny,
@Stoneroses: może sebom i karynom imponuje Lv i tani Armani z bazaru czy aliexpress, dla mnie to synonim wieśniactwa. Można się świetnie i modnie ubrać bez szpanerstwa. Garnitury armaniego są świetne, ale to co najczęściej widzę na ludziach to śmieszne jeansy i obcisłe koszulki z ogromny napisem Armani i tępy wyraz twarzy taniego szpanera. Wiem, że głupie loszki na to lecą.