Wpis z mikrobloga

#sprzedam #ios #apple
Sprzedam nowego (jeszcze zafoliowanego) Iphona 6 plus 16 gb Space Grey który pochodzi z wymiany gwarancyjnej Apple.
Iphone jest nowy i nie nosi żadnych oznak używania (nadal zapakowany w folii),
Wraz z iphonem sprzedaję apple Apple Watch 42mm midnight blue z gwarancją 10 miesięcy. Do apple watcha dorzucam bransoletę ala Link Bracelet.
Oczywiście do iphona mam wszystkie pudełka papierki jak i paragon. To samo tyczy się apple watcha.
Cena jaka mnie interesuje za cały zestaw to 4100 zł. Możliwa negocjacja ceny.
Sam iphone: 2100 zł
Sam Apple Watch z bransoletą: 2100 zł
  • 18
@pieczywowewiadrze: wiesz jak jest w przypadku tel kupionego u operatora do serwisu mozna oddać tylko przez 12m od aktywacji a po 12 m tylko w salonie i czy w przypadku refuba bateria w tel jest nowa a telefon nie nosi żadnych oznak używania?
@PrinceAnon: apple daje rok gwarancji. drugi rok jest swiadczony przez operatora (moze wstawic chinski ekran byle dzialalo i wtedy sie juz nawet na odplatne naprawy apple nie lapiesz)

w przypadku wymiany na egzemplarz wolny od wad nie zawsze dostajesz refurba bo czesto to jest nowka chyba ze juz dawno nie produkuja danego moedlu to raczej refurb. wszystkie zuzywajace sie elementy sa wymieniane jak bateria i ekran na nowe. a reszta sprawdzana
@pieczywowewiadrze: dzięki. Mam 6 i zaraz bedzie rok i planowałem oddać do serwisu ze względu na głośny klawisz home który mam wrażenie ze zaraz sie rozpadnie a tel mam w idealnym stanie. Mam tez juz wrażenie ze bateria powoli pada dlatego jeżeli bedzie sie to kwalifikowało do wymian to chyba spoko.
@PrinceAnon: jesli ladujesz markowa ladowarka i nietrefnym certyfikowanym kablem to bateria nie ma prawa pasc w rok (jesli nie jest wadliwa to powinna wytrzymac ze 3 lata minimum) byc moze ktoras z aplikacji zuzywa zbyt duzo energii (warto sie przyjrzec) lub masz nieaktualna wersje systemu/aplikacji warto byc "up to date"

jesli home bedzie sie lapal na wymiane to dostaniesz kolejny rok gwarancji apple no i w przypadku 6 masz spore sznase