Wpis z mikrobloga

Czy prokuratura faktycznie ma jak uzasadnić stawiany zarzut, czy wyjechali z nim, bo w tivi mówią o sprawie ?

Jak ma się stawiany zarzut do braku ciała i niewiadomej przyczyny ewentualnej śmierci ?

Czemu Prostokąt milczy, czy będzie dzisiaj konferencja ?

#ewatylman
  • 5
@kyloe: właśnie też mam takie wątpliwości, wydaje mi się że te zarzuty są pod publiczkę, albo że niebieski zmięknie na maxa i w końcu zacznie mówić prawdę (do tej pory co chwilę zmieniał wersję wydarzeń).

Twierdzą, że mają dowody w postaci nagrań z monitoringu i świadków, ale jakoś sobie tego nie wyobrażam...
@Aideen: chyba nie byliby już aż tak głupi, żeby iść na takiego pewniaka. Ciekawa jestem tego świadka z mostu, tylko raz o nim wspominali odnośnie eksperymentu na moście. Mogli mu postawić zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, myślę, ze jak już poszli w taki konkret to muszą coś mieć.

Rutek na pewno już wszystkie dowody skompletował, pewnie poprawi fryzurę i dowiezie im piksele koło południa.
chyba nie byliby już aż tak głupi, żeby iść na takiego pewniaka. Ciekawa jestem tego świadka z mostu, tylko raz o nim wspominali odnośnie eksperymentu na moście. Mogli mu postawić zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, myślę, ze jak już poszli w taki konkret to muszą coś mieć.


@hekatee20: dokładnie.